• AK PARTİ İZMİR 5. OLAĞAN İL KONGRESİ
  AK PARTİ İZMİR 5. OLAĞAN İL KONGRESİ
 • 27. DÖNEM MİLLETVEKİLLERİMİZ MAZBATALARINI ALDI

  27. Dönem İzmir Milletvekillerimiz Hamza Dağ, Atilla Kaya, Ceyda Bölünmez Çankırı, Cemal Bekle, Alpay Özalan, Necip Nasır, Yaşar Kırkpınar düzenlenen törenle mazbatalarını aldı.
  Teşkilat
 • Merkez Yürütme Kurulu (MYK), Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığında toplandı

  Merkez Yürütme Kurulu (MYK), Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında toplandı.
  Genel Başkan'dan
 • “TÜRKİYE YÜZ YILIN SEÇİMİNİ YAPTI”

  AK PARTİ İzmir İl Başkanımız Sayın Aydın Şengül, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın net bir sonuçla yeniden Cumhurbaşkanı seçilmesini ve AK PARTİ 'nin seçim zaferini değerlendirdi. Halka teşekkür eden Başkan Sayın Şengül, "Halkımız 5 yılın değil yüz yılın seçimini yapmıştır" dedi.
  Teşkilat
 • AK PARTİ İl Başkanımız Şengül’den ilk açıklama: Herkesi kucaklayacağız

  AK PARTİ İzmir İl Başkanımız Aydın Şengül, "Bize yakışan sağduyu, hoşgörü. Ne kadar ötekileştirirlerse ötekileştirsinler, dik duracağız. Herkesi kucaklayacağız, çünkü biz her beraber Türkiye'yiz." dedi.
  Teşkilat
 • Başbakanımızın oy kullandığı sandıkta sayım yapıldı; Kime ne kadar oy çıktı

  Bugün saat 11.00'de Karabağlar'ın Selvili Mahallesi'nde, çocukları Bahar Büşra Köylübay, Erkam Yıldırım ve Bülent Yıldırım'ın bağışlarıyla annesi adına yapılan, 32 derslikli Bahar Yıldırım İlkokulu'nda, 2354 numaralı sandıkta oyunu kullanan Başbakanımız Sayın Binali Yıldırım, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ile birlikte seçim sonuçlarını izlemek için Ankara'ya gitti. Sayın Yıldırım'ın oy kullandığı sandıkta, cumhurbaşkanlığı seçiminde 334 oy kullanıldı, geçersiz oy yok. Oyların dağılımı şöyle gerçekleşti: "Recep Tayyip Erdoğan 153, Muharrem İnce 136, Meral Akşener 21, Selahattin Demirtaş 19, Temel Karamollaoğlu 5."
  Teşkilat
 • Merkez Karar ve Yönetim Kurulu (MKYK) toplantısı sona erdi

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında düzenlenen Merkez Karar ve Yönetim Kurulu (MKYK) toplantısı sona erdi.
  Genel Başkan'dan
 • Başbakanımız Sayın Binali Yıldırım Buca’da vatandaşlara seslendi

  AK Parti Genel Başkan Vekili ve Başbakanımız Sayın Binali Yıldırım, Cumhur İttifakı'nın bölücü terör örgütünün korkulu rüyası olduğunu belirterek, "Muhalefet adaylarının hiç terörden bahsettiğini gördünüz mü? Terörle mücadeleden bahsettiğini duydunuz mu? Duyamazsınız, çünkü el altından iş birliği yapıyorlar." dedi.
  Teşkilat
 • Başbakan Yıldırım Kordon’da gençlerle buluştu

  Başbakanımız Sayın Yıldırım, ilk kez oy kullanacak olan gençlerle körfez turuna çıktı. Tur öncesinde gemiden kendisini karşılayanlara el sallayan Yıldırım, kendisine yöneltilen soruları cevaplandırdı. İnciraltı‘ndan Pasaport İskelesi’ne kadar gençlerle yolculuk yapan Binali Yıldırım, Kordon’da da kendisini bekleyen gençlerle buluştu. Kordon’daki çim alanda AK Parti İzmir İlk Gençlik Kolları Başkanlığımızın düzenlediği ‘Çay-çiğdem bizden, sohbet sizden’ konulu genç buluşmasına katılan Başbakan Sayın Yıldırım; bir yandan çay içip çiğdem yedi, bir yandan da gençlerin sorularını yanıtladı.
  Teşkilat
 • Merkez Karar ve Yönetim Kurulu (MKYK) toplantısı başladı

  Merkez Karar ve Yönetim Kurulu (MKYK) Genel Başkan ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında bir araya geldi.
  Genel Başkan'dan
 • Başbakan Yıldırım Karabağlar’da vatandaşlara seslendi

  Başbakanımız Sayın Binali Yıldırım, partisi tarafından Karabağlar ilçesinde eski İzmir Pazar Yeri'nde düzenlenen mitingde, kendisini karşılayan kalabalık ve coşkudan büyük mutluluk duyduğunu, buradaki heyecanın 24 Haziran zaferini müjdelediğini söyledi.
  Teşkilat

İzmir Milletvekillerimiz

Belediye Başkanları

Teşkilatlardan