×

Ak Parti İzmir İl Başkanlığı'na ~ KM uzaklıktasınız.

Yol Tarifi Al

Fax: 02324846565

 • Birlikte Başardık!
  İzmir AK İcraatlar
 • AK PARTİ İZMİR İL BAŞKANI DELİCAN: GÜVENSİZLİĞİ KIRMAK İSTİYORUZ

  AK Parti İzmir İl Başkanı Bülent Delican, yürütme kurulunu açıkladı. Delican, kentin simgesi İzmir Saat Kulesi önünde yaptığı açıklamada, "Bu kentin sinir uçlarıyla oynadılar. İzmir'in normalleşmeye ihtiyacı...
  Teşkilat
 • Makedonya ile ilişkiler üst düzeyde

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, Makedonya ile siyasi ilişkilerin her zaman üst düzeyde ve iyi seyrettiğini belirterek, "İki ülke arasında herhangi bir siyasal sorun hiçbir zaman yaşanmadı. Aksine uluslararası platformlarda hep birbirimizi destekledik" dedi.
  Genel Başkan'dan
 • İŞTE AK PARTİ’NİN İZMİR’DEKİ A TAKIMI

  AK Parti İzmir İl Başkanı Bülent Delican'ın açıkladığı 50 kişilik il yönetiminde 15 kadın, 22 de genç isim yer aldı. Delican konuşmasında, "İzmir'de profesyonelce çalışacağız, amatör ruhla koşturacağız" diye mesaj verdi
  Teşkilat
 • Tekelioğlu: “Toplumsal dengeyi bozan güvenlik de özgürlük de sağlıklı değildir.”

  AB Uyum komisyonu Başkanı Mehmet Tekelioğlu, Fransa Ulusal Mesclisi Türkiye Dostluk Grubu Başkanı Christophe Bouillon ve Senato Dostluk Grubu Başkanı Gerard Larcher ile beraberindeki heyeti kabul etti.
  Teşkilat
 • “Seçim bitti iş bitmedi, daha yeni başlıyoruz”

  AK Parti İzmir Milletvekili, İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım, AK Parti’nin kazandığı ilçe ziyaretinin ikincisini Kınık ilçesine gerçekleştirdi.
  Teşkilat
 • Metindeki ifadeler utanç verici

  Başbakan Davutoğlu, CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'nun yazdığı mektuba ilişkin, "Metinde Sayın Cumhurbaşkanımıza dönük kullanılan ifadeler hem devlet ahlakı bakımdan hem şahsi nezaket kuralları bakımından utanç vericidir" dedi.
  Genel Başkan'dan
 • İzmir’e Kemalpaşa’dan giriyoruz

  AK Parti İzmir Milletvekili Binali Yıldırım, “İzmir’e Kemalpaşa ilçesinden gireceklerini söyledi. “İzmir hizmet siyasetinin işaretini vermiştir. Bugün İzmir AK Parti’nin 1 belediye sayısını 6’ya yükseltmiş ve 6 belediye için şans vermiş, ‘hadi kendinizi gösterin’ demiştir. İzmirlilere teşekkür ediyorum. İzmir AK Parti belediyeciliği ile CHP’nin hamaset ve ideoloji siyaseti arasındaki farkı daha iyi görecek. Bir sonraki seçimlerde AK Parti’yi iş başına getirecektir. Bundan bir endişemiz yoktur” diye konuştu.
  Teşkilat
 • “İzmir’de artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak”

  AK Parti İzmir Milletvekili, İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Binali Yıldırım, Türkiye’de AK Parti’nin aldığı 20 milyon oyun 1 milyonunun İzmir’den olduğunu söyledi.
  Teşkilat
 • Gruevski’yi askeri törenle karşıladı

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, Makedonya Başbakanı Nikola Gruevski'yi askeri törenle karşıladı.
  Genel Başkan'dan
 • “İzmir, kocaman bir köy olmayı hak etmiyor”

  AK Parti İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım, “İzmir’in acil bir sorunu var ve bu sorun İzmir’in beceriksiz belediye başkanı.
  Teşkilat

İzmir Milletvekillerimiz

Belediye Başkanları

Teşkilatlardan