×

Ak Parti İzmir İl Başkanlığı'na ~ KM uzaklıktasınız.

Yol Tarifi Al

Fax: 02324846565

 • AK PARTİ İZMİR İL BAŞKANI DELİCAN: GÜVENSİZLİĞİ KIRMAK İSTİYORUZ

  AK Parti İzmir İl Başkanı Bülent Delican, yürütme kurulunu açıkladı. Delican, kentin simgesi İzmir Saat Kulesi önünde yaptığı açıklamada, "Bu kentin sinir uçlarıyla oynadılar. İzmir'in normalleşmeye ihtiyacı...
  Teşkilat
 • Davutoğlu’ndan teşekkür konuşması

  AK Parti'nin ikinci genel başkanı seçilen Ahmet Davutoğlu, resmi sonuçların açıklanmasının ardından, eşi Sare Davutoğlu ile salonda tur atarak partilileri selamladı ve kırmızı karanfiller dağıttı, ardından partililere teşekkür konuşması yaptı.
  Genel Başkan'dan
 • İŞTE AK PARTİ’NİN İZMİR’DEKİ A TAKIMI

  AK Parti İzmir İl Başkanı Bülent Delican'ın açıkladığı 50 kişilik il yönetiminde 15 kadın, 22 de genç isim yer aldı. Delican konuşmasında, "İzmir'de profesyonelce çalışacağız, amatör ruhla koşturacağız" diye mesaj verdi
  Teşkilat
 • Tekelioğlu: “Toplumsal dengeyi bozan güvenlik de özgürlük de sağlıklı değildir.”

  AB Uyum komisyonu Başkanı Mehmet Tekelioğlu, Fransa Ulusal Mesclisi Türkiye Dostluk Grubu Başkanı Christophe Bouillon ve Senato Dostluk Grubu Başkanı Gerard Larcher ile beraberindeki heyeti kabul etti.
  Teşkilat
 • “Seçim bitti iş bitmedi, daha yeni başlıyoruz”

  AK Parti İzmir Milletvekili, İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım, AK Parti’nin kazandığı ilçe ziyaretinin ikincisini Kınık ilçesine gerçekleştirdi.
  Teşkilat
 • Genel Başkanımız Ahmet Davutoğlu

  AK Parti Genel Başkanlığına, Dışişleri Bakanı ve Konya Milletvekili Ahmet Davutoğlu seçildi.
  Genel Başkan'dan
 • İzmir’e Kemalpaşa’dan giriyoruz

  AK Parti İzmir Milletvekili Binali Yıldırım, “İzmir’e Kemalpaşa ilçesinden gireceklerini söyledi. “İzmir hizmet siyasetinin işaretini vermiştir. Bugün İzmir AK Parti’nin 1 belediye sayısını 6’ya yükseltmiş ve 6 belediye için şans vermiş, ‘hadi kendinizi gösterin’ demiştir. İzmirlilere teşekkür ediyorum. İzmir AK Parti belediyeciliği ile CHP’nin hamaset ve ideoloji siyaseti arasındaki farkı daha iyi görecek. Bir sonraki seçimlerde AK Parti’yi iş başına getirecektir. Bundan bir endişemiz yoktur” diye konuştu.
  Teşkilat
 • “İzmir’de artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak”

  AK Parti İzmir Milletvekili, İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Binali Yıldırım, Türkiye’de AK Parti’nin aldığı 20 milyon oyun 1 milyonunun İzmir’den olduğunu söyledi.
  Teşkilat
 • AK Parti’yi sizlere emanet ediyorum

  AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, partililere, "Adalet ve Kalkınma Partisi'ni, yani aşkımı, sevdamı, tutkumu, kavgamı da önce Allah'a, sonra sizlere emanet ediyorum" dedi.
  Genel Başkan'dan
 • “İzmir, kocaman bir köy olmayı hak etmiyor”

  AK Parti İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım, “İzmir’in acil bir sorunu var ve bu sorun İzmir’in beceriksiz belediye başkanı.
  Teşkilat

İzmir Milletvekillerimiz

Belediye Başkanları

Teşkilatlardan