• AK PARTİ İZMİR 5. OLAĞAN İL KONGRESİ
  AK PARTİ İZMİR 5. OLAĞAN İL KONGRESİ
 • ÇAY, ÇİĞDEM BİZDEN; SOHBET SİZDEN!

  AK Parti İzmir İl Başkanı Aydın Şengül, Seferihisar'da Gönül Sofrası iftarında vatandaşlara hitap etti. 24 Haziran'da milletin sağduyusunun tecelli edeceğini söyledi. Şengül daha sonra da Kordon'da 'Çay, Çiğdem Bizden; Sohbet Sizden' etkinliğine katılarak, gençlerle sohbet etti.
  Teşkilat
 • Cumhurbaşkanı Erdoğan, Çukurova Bölgesi sanayici ve iş adamlarıyla akşam yemeğinde buluştu

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Çukurova Bölgesi sanayici ve iş adamlarıyla akşam yemeğinde bir araya geldi.
  Genel Başkan'dan
 • HER AKŞAM 20 BİN KİŞİ İLE GÖNÜL SOFRASI

  AK Parti İzmir İl Başkanlığının Bayraklı Sevgiyolunda düzenlediği iftar binlerce kişinin katılımı ile gerçekleşti. İftara katılan Genel Başkan Yardımcımız Hamza Dağ ile İl Başkanımız Sayın Aydın Şengül, çarpıcı mesajlar verdi. Başkanımız Sayın Şengül, her akşam 20 bin İzmirli ile Gönül Sofrasında buluştuklarını söyledi.
  Teşkilat
 • BAŞKAN PİSTTE STRES ATTI GENÇLERE HIZ UYARISI YAPTI

  AK PARTİ İzmir İl Başkanımız Aydın Şengül, sahur sonlarına kadar süren seçim çalışmalarını bu kez yarış pistine taşıdı. İzmir Pınarbaşı Yarış Pistindeki turnuvaya katılan Sayın Şengül, gençlere Başbakanımız Binali Yıldırım’ın uyarısını hatırlattı; “Yolların kralı olmaz kuralı olur” dedi.
  Teşkilat
 • BÜTÜN ŞER GÜÇLERE İNAT REİSİ BAŞKAN SEÇECEĞİZ!

  AK PARTİ İzmir İl Başkanımız Aydın Şengül, seçim çalışmalarını Menemen’de sürdürdü. Burada hem yeni ilçe binasının açılışını gerçekleştiren hem de Gönül Sofrasında vatandaşlarla bir araya gelen İl Başkanımız Sayın Şengül, “Aldıkları dış talimatla ‘seni başkan yaptırmayacağız’ diyenlere ve tüm şer güçlere inat o uzun adamı 24 Haziran’da başkan yapacağız” dedi
  Teşkilat
 • Cumhurbaşkanı Erdoğan, Adana mitinginde konuştu

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Adana İstasyon Meydanı'nda düzenlenen mitingde konuştu.
  Genel Başkan'dan
 • SEÇİMDEN SONRA O DEFTERİ KAPATACAĞIZ

  Balçova Arsa Mağdurlarının, adeta kangren olan ve 40 yıldır çözülemeyen İnciraltın' daki imar sorununa AK PARTİ İzmir İl Başkanımız Aydın Şengül, el koydu. Sayın Şengül, “İl Başkanı olarak söz veriyorum, seçimden sonra Bakanlık ev sahipliğinde konunun tüm taraflarını bir araya getirip, sağlayabileceğimiz en yüksek mutabakatla o defteri kapatacağız” dedi.
  Teşkilat
 • AK PARTİ, KARŞIYAKA ÇARŞISINI ‘İZMİR MARŞI’ İLE İNLETTİ

  Gönül Sofrası iftar programında sokak müzisyeni ile karşılaşan AK PARTİ İzmir İl Başkanımız Aydın Şengül, İzmir Marşı isteğinde bulundu. Başkanımız Şengül’ün isteğini kırmayan müzisyen İzmir Marşını çaldı, Başkan Sayın Şengül ve teşkilat mensupları da eşlik edince, Çarşı adeta İzmir Marşı ile inledi.
  Teşkilat
 • Cumhurbaşkanı Erdoğan, Van Mitingine katıldı

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Beşyol Meydanı'nda düzenlenen Van Mitinginde vatandaşlara hitap etti.
  Genel Başkan'dan
 • BAYINDIR’DA İKTİDAR ÖZLEMİ VAR!

  BAYINDIR’DA İKTİDAR ÖZLEMİ VAR! AK PARTİ İzmir İl Başkanımız Aydın Şengül ve Genel Başkan Yardımcımız ve İzmir Milletvekili Adayımız Hamza Dağ, Gönül Sofrasında Bayındırlı vatandaşlarla buluştu. Sayın Aydın Şengül ve Sayın Hamza Dağ, Bayındır'ın yeniden iktidar olmaya hazır olduğunu söyledi.
  Teşkilat

İzmir Milletvekillerimiz

Belediye Başkanları

Teşkilatlardan