×

Ak Parti İzmir İl Başkanlığı'na ~ KM uzaklıktasınız.

Yol Tarifi Al

Fax: 02324846565

 • Birlikte Başardık!
  İzmir AK İcraatlar
 • 50. İZMİR İL DANIŞMA MECLİSİ

  AK Parti İzmir İl Başkanlığı 50. Danışma Meclisi Başbakan Yardımcısı Sn. Ali BABACAN'ın katılımı ile Balçova Termal Otel Kardelen Salonu'nda gerçekleştirildi.
  Teşkilat
 • Dersim biziz, biz Dersim’iz

  Başbakan Davutoğlu, Tunceli’de, Atatürk Spor Salonu’nda düzenlenen AK Parti Merkez İlçe 5. Olağan Genel Kongresi’nde partililere hitap etti.
  Genel Başkan'dan
 • AK PARTİ İZMİR İL BAŞKANI DELİCAN: GÜVENSİZLİĞİ KIRMAK İSTİYORUZ

  AK Parti İzmir İl Başkanı Bülent Delican, yürütme kurulunu açıkladı. Delican, kentin simgesi İzmir Saat Kulesi önünde yaptığı açıklamada, "Bu kentin sinir uçlarıyla oynadılar. İzmir'in normalleşmeye ihtiyacı...
  Teşkilat
 • İŞTE AK PARTİ’NİN İZMİR’DEKİ A TAKIMI

  AK Parti İzmir İl Başkanı Bülent Delican'ın açıkladığı 50 kişilik il yönetiminde 15 kadın, 22 de genç isim yer aldı. Delican konuşmasında, "İzmir'de profesyonelce çalışacağız, amatör ruhla koşturacağız" diye mesaj verdi
  Teşkilat
 • Tekelioğlu: “Toplumsal dengeyi bozan güvenlik de özgürlük de sağlıklı değildir.”

  AB Uyum komisyonu Başkanı Mehmet Tekelioğlu, Fransa Ulusal Mesclisi Türkiye Dostluk Grubu Başkanı Christophe Bouillon ve Senato Dostluk Grubu Başkanı Gerard Larcher ile beraberindeki heyeti kabul etti.
  Teşkilat
 • Tunceli Üniversitesi’nin adı değişiyor

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, Tunceli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Durmuş Boztuğ'un üniversitenin adının Munzur Üniversitesi olarak değiştirilmesi talebini de dile getirerek, "İnşallah Munzur Üniversitesi de hayırlı olsun diyelim" dedi.
  Genel Başkan'dan
 • “Seçim bitti iş bitmedi, daha yeni başlıyoruz”

  AK Parti İzmir Milletvekili, İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım, AK Parti’nin kazandığı ilçe ziyaretinin ikincisini Kınık ilçesine gerçekleştirdi.
  Teşkilat
 • İzmir’e Kemalpaşa’dan giriyoruz

  AK Parti İzmir Milletvekili Binali Yıldırım, “İzmir’e Kemalpaşa ilçesinden gireceklerini söyledi. “İzmir hizmet siyasetinin işaretini vermiştir. Bugün İzmir AK Parti’nin 1 belediye sayısını 6’ya yükseltmiş ve 6 belediye için şans vermiş, ‘hadi kendinizi gösterin’ demiştir. İzmirlilere teşekkür ediyorum. İzmir AK Parti belediyeciliği ile CHP’nin hamaset ve ideoloji siyaseti arasındaki farkı daha iyi görecek. Bir sonraki seçimlerde AK Parti’yi iş başına getirecektir. Bundan bir endişemiz yoktur” diye konuştu.
  Teşkilat
 • Devletin resmi ideolojisi olmayacak

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, Tunceli Üniversitesi'nde sivil toplum kuruluşları temsilcileri ile bir araya geldi. Başbakan Davutoğlu, konuşma yaptı.
  Genel Başkan'dan
 • “İzmir’de artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak”

  AK Parti İzmir Milletvekili, İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Binali Yıldırım, Türkiye’de AK Parti’nin aldığı 20 milyon oyun 1 milyonunun İzmir’den olduğunu söyledi.
  Teşkilat

İzmir Milletvekillerimiz

Belediye Başkanları

Teşkilatlardan