• AK PARTİ İZMİR 5. OLAĞAN İL KONGRESİ
  AK PARTİ İZMİR 5. OLAĞAN İL KONGRESİ
 • Milliyetçi Hareket Partisi İzmir İl Başkanı Necat Karataş, Aydın Şengül’ü makamında ziyaret etti

  Milliyetçi Hareket Partisi İzmir İl Başkanı Necat Karataş, AK Parti İzmir İl Başkanı Aydın Şengül’ü makamında ziyaret etti. Cumhur ittifakına ilişkin açıklamalarda bulunan Şengül, “Devlet ve Millet olarak istiklal ve istikbal mücadelesi verdiğimiz bu dönemde ayrılığa değil birliğe ihtiyacımız var. Ayrılıkta azap, birlikte rahmet vardır. AK Parti ile MHP arasındaki ittifak, bir kardeşlik ittifakıdır. Bu ittifak, bir dava ittifakıdır. Büyük Türkiye'yi oluşturma ittifakıdır” diye konuştu.
  Teşkilat
 • Cumhurbaşkanı Erdoğan, Yeşilay Zümrüdüanka Ödül Töreni’nde konuştu

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cemal Reşit Rey Konser Salonu'nda düzenlenen Yeşilay Zümrüdüanka Ödül Töreni’nde konuştu.
  Genel Başkan'dan
 • Buca 6. Olağan İlçe Kongresi Gerçekleştirildi

  Genel Başkan Yardımcımız İzmir Milletvekili Ham Dağ ve diğer İzmir Milletvekillerimiz ile birlikte İl Başkanımız Aydın Şengül’ün katılımlarıyla Buca 5. Olağan İlçe kongresi gerçekleştirildi.
  Teşkilat
 • Narlıdere 6. Olağan İlçe Kongresi Gerçekleştirildi

  Genel Başkan Yardımcımız İzmir Milletvekili Ham Dağ ve İl Başkanımız Aydın Şengül’ün katılımlarıyla Narlıdere 6. Olağan İlçe kongresi gerçekleştirildi.
  Teşkilat
 • Balçova 6. Olağan İlçe Kongresi Gerçekleştirildi

  Genel Başkan Yardımcımız İzmir Milletvekili Ham Dağ ve İl Başkanımız Aydın Şengül’ün katılımlarıyla Balçoca 6. Olağan İlçe kongresi gerçekleştirildi.
  Teşkilat
 • Cumhurbaşkanı Erdoğan, MİT Müsteşarı Fidan’ı kabul etti

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, MİT Müsteşarı Hakan Fidan'ı kabul etti.
  Genel Başkan'dan
 • Bornova 6. Olağan İlçe Kongresi Gerçekleştirildi

  Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanımız Ahmet Arslan, Genel Başkan Yardımcımız İzmir Milletvekili Ham Dağ ve İl Başkanımız Aydın Şengül’ün katılımlarıyla Bornova 6. Olağan İlçe kongresi gerçekleştirildi. Bornova Belediyesi Hüseyin Öğütçen Spor Salonu’nda yapılan kongremize, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanımız Ahmet Arslan, Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Hamza dağ ve diğer Ak Parti İzmir Milletvekillerimiz Mahmut Atilla Kaya, Necip Kalkan ve Kerem Ali Sürekli'nin yanı sıra çok sayıda partilimiz katıldı.
  Teşkilat
 • Selçuk 6. Olağan İlçe Kongresi Gerçekleştirildi

  Değerli İzmir Milletvekillerimiz ve İl Başkanımız Aydın Şengül’ün katılımlarıyla Selçuk 6. Olağan İlçe kongresi gerçekleştirildi. Kongremize, İzmir Milletvekillerimiz Mahmut Atilla Kaya, Kerem Ali Sürekli ve İl Başkanımız Aydın Şengül’ün yanı sıra belediye başkanlarımız, ilçe başkanlarımız ile birlikte çok sayıda partilimiz katıldı.
  Teşkilat
 • Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü programında konuştu

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü 150. Yıl Programı'nda konuştu.
  Genel Başkan'dan
 • Bayraklı 4. Olağan İlçe İlçe Kongresi Gerçekleştirildi

  Ak Parti Genel Başkan Yardımcımız İzmir Milletvekili Ham Dağ ve diğer İzmir Milletvekillerimiz ile birlikte İl Başkanımız Aydın Şengül’ün katılımlarıyla Bayraklı 4. Olağan İlçe kongresi gerçekleştirildi. Bayraklı Belediyesi Mustafa Kemal Kapalı Spor Salonu’nda  yapılan kongremize, Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Hamza dağ ve diğer Ak Parti İzmir Milletvekillerimiz Mahmut Atilla Kaya ve Kerem Ali Sürekli'nin yanı sıra Türkiye Büyük Millet Meclisi Katip Üyesi İshak Gazel ile çok sayıda partilimiz katıldı.
  Teşkilat

İzmir Milletvekillerimiz

Belediye Başkanları

Teşkilatlardan