• AK PARTİ İZMİR 5. OLAĞAN İL KONGRESİ
  AK PARTİ İZMİR 5. OLAĞAN İL KONGRESİ
 • Birlikte Başardık!
  İzmir AK İcraatlar
 • AK PARTİ İZMİR’DE COŞKU DOLU İL DANIŞMA MECLİSİ

  AK Parti İzmir İl Başkanlığı, düzenlediği Danışma Meclisi toplantısıyla kentte referandum sürecinde yürütülecek kampanyanın ipuçlarını verdi. Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Nükhet Hotar muhalefeti topa tutarken, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Dr. Faruk Özlü yeni sistemi anlatırken, İl Başkanı Bülent Delican'dan da CHP (Eski) Genel Başkanı Deniz Baykal'a 'o sözler üzerinden' sert eleştiri geldi.
  Teşkilat
 • Merkez Yürütme Kurulu toplandı

  Merkez Yürütme Kurulu (MYK) toplantısı sona erdi.
  Genel Başkan'dan
 • Bakan Müezzinoğlu’ndan AK Parti İzmir İl Başkanlığı‘na ziyaret

  Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, kısa süre önce yeni hizmet binasına taşınan Ak Parti İl Başkanlığı'nı ziyaret etti. Yeni hizmet binasını çok beğendiğini dile getiren Bakan Müezzinoğlu, "İzmir'in de ülke insanımızın da dinamikleriyle bu ülke büyük önder Mustafa Kemal Atatarük'ün muassır medeniyetin üstündeki hedeflere taşıyacağız. Birileri seçim garantisi olsun diye İzmir'den aday oldu, İzmir'den başbakan çıkartacağını söyledi. Ara sıra doğru söylüyor, İzmir gerçekten başbakan çıkarttı" diye konuştu.
  Teşkilat
 • HOTAR’DAN HİDİV KASRINDA ÖNEMLİ BULUŞMA

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Prof. Dr. Nükhet Hotar'ın başkanlığında Ar-Ge başkanlığınca düzenlenen " Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi Üzerine Yaklaşımlar "Çalıştayı, Hidiv Kasrında gerçekleştirildi. Çalıştaya hem siyasiler, hem Sivil Toplum Kuruluşu liderleri, yazarlar, araştırmacılar hem de alanında birçok yetkin isim katıldı. Çalıştayda yer alan katılıcımlar şu isimler; HAK-İş Genel başkanı Mahmut Arslan, Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Selim Köroğlu, SGK başkanı Selim Bağlı, Başbakanlık Kamu Diplomasisi Koordinatörü Ali Osman Öztürk, Devlet Denetleme Kurulu üyesi Talip Uzun, Zorlu Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Nazif Zorlu, AK Parti Gümüşhane Milletvekili Hacı Osman Akgül, AK Parti MKYK üyesi Edibe Sözen, A&G Araştırma Şirketi Yönetim kurulu başkanı Adil Gür, Cumhurbaşkanlığı Başdanışmanı Mehmet Uçum, Konsey Araştırma şirketi yönetim kurulu başkanı Nasuhi Güngör, Andy-ar Araştırma şirketi Yönetim Kurulu başkanı Faruk Acar, PODEM yönetim kurulu üyesi Can Paker, AK Parti Trabzon Milletvekili Adnan Günnar, Prof. Dr. Mehmet Emin Köktaş, İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Haluk Alkan, Doç. Dr. Mehmet Şahin, Akademisyen Yavuz Atar, KADEM Genel Başkan Yardımcısı Betül Altınsoy Yanılmaz, Dr. Murat Yılmaz, Araştırmacı-yazar Süleyman Ülker, AK Parti Ankara Milletvekili Mahmut Sami Mallı.
  Teşkilat
 • HOTAR “İZMİR’DE REFERANDUM HAZIRLIKLARI BAŞLADI”

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Prof. Dr. Nükhet Hotar İzmir’de bir dizi ziyaret gerçekleştirdi. Referandum sürecine sıkı bir hazırlık yapan AK Parti teşkilatlarını ziyarette bulunan Hotar, ilk olarak AK Parti Güzelbahçe İlçe başkanlığını ziyaret etti. AK Parti Güzelbahçe İlçe Başkanlığında teşkilat mensuplarıyla referandum sürecine ilişkin toplantı gerçekleştirildi. Toplantı sırasında İlçe Başkalığının çalışmaları ve referandum sürecine hazırlığı tartışılarak; bu süreçte yapılması gereken çalışmalar planlandı. Basına kapalı gerçekleşen toplantının ardından Hotar, basın mensupları ile de bir araya gelerek gündeme dair açıklamalarda bulundu.
  Teşkilat
 • Başbakan Yıldırım, İzmir Büyükşehir Belediye Meclis üyeleriyle bir araya geldi

  Başbakan Binali Yıldırım, İzmir Büyükşehir Belediye Meclis üyeleri, ilçe meclis üyeleri ve ilçe belediye başkanlarıyla bir araya gelerek yemek yedi.
  Genel Başkan'dan
 • AK Parti İzmir’de Seçim Koordinasyon Merkezi’nin Başkanı Tosun oldu

  AK Parti İzmir İl Başkanı Bülent Delican, önümüzdeki referandum ( halk oylaması) seçim sürecinde partisinin Seçim Koordinasyon Merkezi Başkanı olarak İl Teşkilat Başkanı Abdurrahman Tosun'da karar kıldı.
  Teşkilat
 • SİYASET AKADEMİSİ “BÜYÜK GÜÇ TÜRKİYE” EĞİTİM PROGRAMI BAŞLIYOR

  AK Parti AR-GE Başkanlığı, toplumsal sorunları tanımlayıp halkın beklenti ve ihtiyaçlarına göre çözümler geliştirmek ve bunu toplumdan uzak bir şekilde değil, toplumun içerisinde yer alan kişiler, kurumlar ve diğer aktörlerle birlikte yapmayı hedefleyen bir birim olarak kurulmuştur. Bu çerçevede, Partimizin bilgiye önem vermesi gereği olan her alanda her tür araştırma ve geliştirme faaliyetlerini yürütmekteyiz.
  Teşkilat
 • Başbakan Yıldırım, TBMM Grup Toplantısı‘nda konuştu

  AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Binali Yıldırım, TBMM Grup Toplantısı'nda konuştu.
  Genel Başkan'dan
 • TARİHİ MEYDAN’DA İFTAR COŞKUSU

  AK Parti Konak İlçe Başkanlığı tarafından Konak Meydanı'nda Gönül Sofrası adıyla düzenlenen iftar programına vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. AK Parti Konak İlçe Başkanı Temel Yıldırım, kazanın başına geçerek vatandaşlara yemek dağıttı. Tarihi Saat Kulesi etrafına konulan masalarda iftarını açan İzmirliler renkli görüntüler oluşturdu.
  Teşkilat

İzmir Milletvekillerimiz

Belediye Başkanları

Teşkilatlardan