• AK PARTİ İZMİR 5. OLAĞAN İL KONGRESİ
  AK PARTİ İZMİR 5. OLAĞAN İL KONGRESİ
 • Hotar “Gençlik; malzeme değil, siyasetçi olsun diye…”

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Prof. Dr. Nükhet Hotar; referanduma sayılı günler kala çalışmalarını hızlandırdı. Özellikle; kadınlar ve gençlerle bir araya gelen Hotar; gençliğin siyasete malzeme değil; öncü olması için mücadele ettiklerini söyledi. Bugün 18 yaşına gelmiş gençleri çocuk görerek; sizi kandırıyorlar diyen ana muhalefete yüklenen Hotar; "Kimse kimseyi kandırmasın. 18 yaşında bir genç, onları siyasete malzeme yapanlarla, siyaset yapmaları için önlerini açanları ayırt edebilir" dedi.
  Teşkilat
 • Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kuveyt Emiri Şeyh es-Sabah tarafından karşılandı

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kuveyt Uluslararası Havalimanı Emirlik Terminali'ne gelişinde, Kuveyt Emiri Şeyh Sabah el-Ahmed el-Cabir es-Sabah tarafından karşılandı.
  Genel Başkan'dan
 • HOTAR’DAN İZMİR ÇIKARMASI

  AK Parti AR-GE’den Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı İzmir milletvekili Prof. Dr. Nükhet Hotar, Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemi ve Yeni Anayasa halk oylaması öncesi hız kesmeden İzmir çalışmalarına devam ediyor. Hotar, cuma günü Çeşme Alper Çizgenakat Devlet Hastanesi Palyatif Bakım Merkezi ile Radyoloji ve Röntgen bölümlerinin açılışını gerçekleştirdi.
  Teşkilat
 • Millet ne yapacağını bilir

  AK Parti’nin yeni il binasını ziyaret eden Milli Eğitim Bakanı Yılmaz, “Biz, İzmir’e hak ettiği hizmeti vermeye devam edeceğiz. Millet, kime gücü vereceğini bilir” dedi.
  Teşkilat
 • İzmir İl Başkanı Bülent Delican; “Tek seçenek var: Güçlü Türkiye’nin inşası…”

  AK Parti İzmir İl Başkanı Bülent Delican, geçen hafta içinde iki kez İzmirlilerle buluşan ve yeni il binasını açan Başbakan Binali Yıldırım ve Bakanların ziyaret akınının ardından bir değerlendirme yaptı.
  Teşkilat
 • Cumhurbaşkanı Erdoğan, Suudi Arabistan Veliaht Prensi Bin Selman’ı kabul etti

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Suudi Arabistan Veliaht Prensi Muhammed bin Selman'ı kabul etti.
  Genel Başkan'dan
 • Başbakan Yıldırım, İzmir İl Başkanlığı Yeni Binası Açılış Töreni’nde konuştu

  AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Binali Yıldırım, AK Parti İzmir İl Başkanlığının yeni binasını hizmete açtı.
  Teşkilat
 • AK PARTİ İZMİR’DE COŞKU DOLU İL DANIŞMA MECLİSİ

  AK Parti İzmir İl Başkanlığı, düzenlediği Danışma Meclisi toplantısıyla kentte referandum sürecinde yürütülecek kampanyanın ipuçlarını verdi. Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Nükhet Hotar muhalefeti topa tutarken, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Dr. Faruk Özlü yeni sistemi anlatırken, İl Başkanı Bülent Delican'dan da CHP (Eski) Genel Başkanı Deniz Baykal'a 'o sözler üzerinden' sert eleştiri geldi.
  Teşkilat
 • Cumhurbaşkanı Erdoğan, Suudi Arabistan Kralı Bin Abdülaziz ile görüştü

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Körfez ülkelerini kapsayan ziyaretinin ilk durağı olan Cidde'de, Suudi Arabistan Kralı Selman bin Abdülaziz ile görüştü.
  Genel Başkan'dan
 • Bakan Müezzinoğlu’ndan AK Parti İzmir İl Başkanlığı‘na ziyaret

  Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, kısa süre önce yeni hizmet binasına taşınan Ak Parti İl Başkanlığı'nı ziyaret etti. Yeni hizmet binasını çok beğendiğini dile getiren Bakan Müezzinoğlu, "İzmir'in de ülke insanımızın da dinamikleriyle bu ülke büyük önder Mustafa Kemal Atatarük'ün muassır medeniyetin üstündeki hedeflere taşıyacağız. Birileri seçim garantisi olsun diye İzmir'den aday oldu, İzmir'den başbakan çıkartacağını söyledi. Ara sıra doğru söylüyor, İzmir gerçekten başbakan çıkarttı" diye konuştu.
  Teşkilat

İzmir Milletvekillerimiz

Belediye Başkanları

Teşkilatlardan