• ×

  İl Başkanı

  AYDIN ŞENGÜL

  Aydın Şengül – AK Parti İzmir İl Başkanı 15 Ekim 1968'de Trabzon Arsin'de doğdu. Babasının adı Hasan, annesinin adı Güller'dir. İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Şehir ve Planlama Bölümünü bitiren Şengül, 1994 yılından itibaren kendisine ait Özde Planlama Harita Mühendislik İnşaat Taahhüt Ticaret Limited Şirketi'nde iş hayatını sürdürdü. İzmir'de ve Türkiye'nin çeşitli bölgelerinde şehir planlama çalışmalarında bulundu. İzmir Ticaret Odası Üyesi oldu. AK Parti İzmir İl Başkanlığı’nda 2002 ve 2007 yılları arasında sırasıyla Teşkilat Başkanlığı, Yerel Yönetimler Başkanlığı ve Siyasi Hukuki İşler Başkanlığı yaptı. 2007- 2009 yılları arasında AK Parti İzmir İl Başkanı olarak görev yapan Şengül, 2011 yılında 24. Dönem AK Parti İzmir Milletvekili olarak Türkiye Büyük Millet Meclisinde görev yaptı. Şengül, evli ve 3 çocuk babasıdır.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ABDURRAHMAN AYKUT DİKENCİK

  1977 YILI ADIYAMAN DOĞUMLUYUM. LİSANS EĞİTİMİMİ 9 EYLÜL ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ'NDE TAMAMLAYIP ARDINDAN AYNI ÜNİVERSİTEDE KAMU HUKUKU ANA BİLİM DALI'NDA YÜKSEK LİSANSIMI TAMAMLADIM. İYİ DERECEDE İNGİLİZCE BİLMEKLE BERABER SOSYAL-SANAL MEDYAYI PROFESYONELCE KULLANMAKTAYIM. CEZA HUKUKU DAVALARI AĞIRLIKLI OLARAK; 18 YILDIR İZMİR'DE SERBEST AVUKATLIK YAPMAKTAYIM.ORTAÖĞRETİM VE LİSANS ÖĞRENCİLİK YILLARIMDAN GÜNÜMÜZE KADAR TEŞKİLAT ÇALIŞMALARINDA AKTİF GÖREVLERDE BULUNDUM.ADIYAMAN LİSESİ MGV ORTAÖĞRENİM SORUMLULUĞU, DEÜ HUKUK FAKÜLTESİ MGV ÖĞRENCİ TEMSİLCİLİĞİ GÖREVLERİNDE BULUNUP; İZMİR DEMOKRAT HUKUKÇULAR DERNEĞİ KURUCUSU VE ÜYESİYİM, İZMİR MAZLUM-DER 2.BAŞKANLIĞI GÖREVİNİ YAPTIM. AYNI ZAMANDA HUDER'DE 2.BAŞKANLIK, İZMİR ADIYAMANLILAR DERNEĞİ'NDE 2. BAŞKANLIK,İZMİR MÜTEAHHİTLER FEDERASYONUNDA HUKUK DANIŞMANLIĞI YAPMAKTAYIM.EVLİ VE İKİ KIZ BABASIYIM.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  AHMET ŞİMŞEK

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  AHMET TOROS

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ALİ ALPER UZUN

  2005 YILINDAN İTİBAREN AK PARTİ KADEMELERİNDE DEĞİŞİK GÖREVLERDE BULUNDUM. AYRICA SİVİL TOPLUM KURULUŞLAR İLE ÇEŞİTLİ PROJELER VE FAALİYETLER GERÇEKLEŞTİRDİM. HALA İZMİRLİ ROMANLAR DERNEK BAŞKANLIĞI GÖREVİNİ SÜRDÜRMEKTEYİM.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ALİ GÖNEN

  14 YAŞINDAN BERİ İZMİR'DE YAŞAMAKTAYIM. İLK, ORTA VE LİSANS EĞİTİMİMİ İZMİR'DE TAMAMLADIM. ESNAFLIKLA BAŞLAYAN TİCARİ HAYATIMA GIDA ÇARŞISI'NDA TOPTAN KURU KAHVE ÇAYKUR BAYİLİĞİ İLE DEVAM ETTİRMEKTEYİM. 2002 YILINDA KONAK İLÇE BAŞKANLIĞI İLE AKTİF SİYASETE ADIM ATTIM

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ALİ METE KARAGÖZ

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ASİL ÇELİK

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  AYDIN KOÇ

  16.06.1974 YILINDA NİĞDE'DE DOĞDUM. AKSARAYLIYIM. 1981 YILINDAN BERİ İZMİR'DE İKAMET EDİYORUM. İNŞAAT VE ENERJİ SEKTÖRÜNDE FAALİYET GÖSTERİYORUM. SİYASETE 2002 YILINDA AK PARTİ İL GENÇLİK KOLLARINDA BAŞLADIM. BU KUTLU YÜRÜYÜŞTE BÜYÜK TÜRKİYEYE HİZMET HİZMET ETMEYE DEVAM EDECEĞİM.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  BORA ERSAN

  1984 YILINDA İZMİR ALSANCAK'TA DOĞDUM.SALİH İŞGÖREN İLKOKULUNDAN MEZUN OLDUKTAN SONRA KARŞIYAKA ANADOLU LİSESİ'NDE EĞİTİMİME DEVAM ETTİM, LİSANS EĞİTİMİMİ İZMİR EKONOMİ ÜNİVERSİTESİ İNGİLİZCE İŞLETME BÖLÜMÜYLE TAMAMLADIM.ASKERLİK GÖREVİMİ TAMAMLADIKTAN SONRA YÜKSEK LİSANS EĞİTİMİME OKAN ÜNİVERSİTESİNDE BAŞLADIM FAKAT ÖZEL SEBEPLERDEN ÖTÜRÜ DONDURMAK ZORUNDA KALDIM.TORBALI'DA HİZMET VEREN KENDİ İŞLETMEMİZ OLAN 75 YATAKLI TINAZTEPE TORBALI HASTANESİ'NDE İDARİ YÖNETİCİLİK VE ŞİRKET MÜDÜRLÜĞÜ GÖREVİNİ SÜRDÜRMEKTEYİM.2005 YILINDAN BU YANA GÖNÜLLÜ PARTİLİ OLARAK, 2015 YILI İTİBARİ İLE DE AK PARTİ İZMİR İL YEDEK YÖNETİM KURULU ÜYESİ OLARAK HER ALAN VE HER KADEMEDE PARTİ YÖNETİCİLERİMİN VERMİŞ OLDUĞU GÖREVLERİ ÖZENLE YERİNE GETİRMEYE GAYRET GÖSTERMEKTEYİM

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  BÜLENT BADEMCİ

  1973 YILINDA İZMİR'DE DOĞDUM. İLK VE ORTA EĞİTİMİMİ AYDIN SÖKE'DE, LİSE EĞİTİMİMİ İZMİR NAMIK KEMAL LİSESİ'NDE DEVAM ETTİRDİM. KKTC'DE VATANİ GÖREVİMİ YAPTIKTAN SONRA AKARYAKIT TİCARETİ İLE İŞ HAYATINA ATILDIM. DAHA SONRA ZİRAAT VE HAYVANCILIK İŞLETMESİ, İNŞAAT VE GAYRİMENKUL DANIŞMANLIĞI İLE TİCARİ HAYATINA DEVAM ETMEKTEYİM.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  BURÇİN OĞUZ

  1981 YILI YOZGAT DOĞUMLUYUM. MARMARA ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİNİ 2004 YILINDA BİTİRDİM.2005 YILINDA AVUKATLIK RUHSATIMI ALDIM. BU TARİHTEN İTİBAREN İZMİR'DE FİİLEN AVUKATLIK YAPMAKTAYIM.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  DENİZ DOĞAN

  25.08.1977 YILINDA GAZİEMİR'DE DOĞDUM. İLK VE ORTA EĞİTİMİMİ GAZİEMİR'DE OKUDUKTAN SONRA LİSE EĞİTİMİME ATATÜRK LİSESİ'NDE DEVAM ETTİK. 2000 YILINDA İNŞAAT MÜHENDİSİ OLARAK İŞ HAYATINA ATILDIM. MESLEK YAŞAMIM BOYUNCA KONUT, İŞYERİ, SANAYİ YAPISI VE SOSYAL DONATİ GİBİ ÇOK SAYIDA PROJEYE İMZA ATTIM. AYRICA AİLEMDEN ALDIĞIM GÖRGÜ DOĞRULTUSUNDA HER ZAMAN İNSAN ODAKLI SOSYAL PROJELERİN İÇİNDE YER ALDIM.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  DİLAVER KİŞİLİ

  1981 KARS DOĞUMLUYUM.İLK VE ORTA EĞİTİMİMİ KARS'TA TAMAMLADIKTAN SONRA LİSE'YE SAKARYA'DA DEVAM ETTİM.LİSANS EĞİTİMİMİ EGE ÜNİVERSİTESİ GAZETECİLİK BÖLÜMÜ'NDE TAMAMLADIM. 2004-2009 YILLARINDA EGE ÜNİVERSİTESİ DAĞCILIK KULÜP BAŞKANLIĞI YAPTIM. PROFESYONEL DAĞCILIK ALANINDA EĞİTMENLİK YAPMAMIN YANI SIRA SERBEST DALIŞÇILIK VE FOTOĞRAFÇILIK ALANLARINDA UZMANLAŞTIM. HÜRRİYET GAZETESİ VE DHA'DA MESLEĞİMİ İCRA ETTİRDİM. 2011 YILINDA REKLAM ŞİRKETİMİ,2015 YILINDA GIDA ŞİRKETİMİ KURDUM, HALA BU SEKTÖRLERDE İŞ HAYATIMI SÜRDÜRMEKTEYİM.15 TEMMUZ HAİN DARBE GİRİŞİMİ SONRASI AMERİKA'DA YAŞAYAN TERÖR ÖRGÜTÜ ELE BAŞINA MESAJ VERMEK ADINA AMERİKA KITASI'NIN EN YÜKSEK DAĞI OLAN ANT DAĞLARINA TIRMANIŞ GERÇEKLEŞTİRDİK. TIRMANIŞ SONRASI SAYIN GENEL BAŞKANIMIZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN'A ZİRVEDEN GETİRDİĞİMİZ TAŞI HEDİYE ETTİK.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  EDA KILIÇ

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  EMİNE BAŞDAŞ

  1978 YILINDA TEK ÇOCUK OLARAK MANİSA SALİHLİ'DE DOĞDUM.İLK,ORTA VE LİSE EĞİTİMİMİ SALİHLİ'DE,LİSANS EĞİTİMİMİ ESKİŞEHİR ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İŞLETME BÖLÜMÜ'NDE TAMAMLADIM.2008 YILINDA SERBEST MUHASEBECİ MALİ MÜŞAVİR RUHSATINI ALMAYA HAK KAZANDIM.ŞU AN MALİ MÜŞAVİR OLARAK İŞ YERİMİ İŞLETMEKTEYİM. KURUCUSU OLDUĞUM ANADOLU KARDEŞLİK DERNEĞİ'NİN GENEL SEKRETERLİK GÖREVİNİ YÜRÜTMEKTEYİM. EGE BÖLGESİ ERZURUM DERNEKLERİ FEDERASYONU DANIŞMA KURULU ÜYELİĞİ GÖREVİ VE GAZİEMİR MERT KONUT YAPI KOOPERATİFİ YÖNETİM KURULU BAŞKANLIĞI GÖREVİNİ SÜRDÜRMEKTEYİM. EVLİ VE 3 ÇOCUK ANNESİYİM.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  EMRE İLALAN

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  EMRUN SULAYICI

  1992 DENİZLİ DOĞUMLUYUM. İLK, ORTA VE LİSE EĞİTİMİMDEN SONRA ÜNİVERSİTEYE İNGİLTERE SCHOOL OF'LARDAN YABANCI DİL EĞİTİMİ, BİLGİ ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI FİNANS MBA'Yİ BİTİRDİM. ŞU AN KENDİME AİT ŞİRKETLERİM BULUNMAKTA, AYNI ZAMANDA TİCARETLE UĞRAŞMAKTAYIM. EVLİ VE 2 ÇOCUK BABASIYIM.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ERKAN TAŞ

  Şennur ve Ekrem çiftinin oğulları olarak 1978 yılında dünyaya gelen Erkan Taş, İzmir Kiraz’da doğdu. Aslen Erzurum’ludur. Orta derecede İngilizce bilen Taş, 2018 yılı York Üniversitesi mezunudur. Lojistik firmasında üst düzey yöneticilik yapan Taş, STK geçmişinde, “Erzurum Kültür ve Dayanışma Derneği’nde 4 yıl yöneticilik, İzmir Kara Nakliyecileri Derneği Başkan Yardımcılığı” görevlerini yürüttü. 2002 yılında AK Parti İzmir İl Gençlik Kolları Kurucu İl Başkan Yardımcısı olarak siyasete başlayan Taş, siyasi geçmişinde; 2005’te Ankara Genel Merkez’de Gençlik Kolları, 2004 Yerel Seçimlerinde Balçova’da 3. Sıra İl Genel Meclisi Üyeliği adaylığı,2009 yılı Karabağlar AK Parti İlçe Başkan Yardımcılığı,2014 Karabağlar’da İl Başkanının takdiriyle kontenjan 1. sıra adaylığı, en son İl Yedek Yönetim Kurulu Üyeliği. Ayrıca 1 Kasım seçimlerinden sonra kısa bir süre dönemin İzmir Milletvekili Sayın Necip Kalkan’ın resmi danışmanlığı görevi, önceki dönem Gençlik Kolları MKYK Üyesi olarak teşkilat içi aktif görevde bulundu.İzmir Ticaret Odası İç Taşımacılık Meslek Komitesi Üyeliği ve İzmir Ticaret Borsası Pamuk Salonu Daimi Üyesi olan Erkan Taş, 40 yıllık pamuk nakliyesi ve pamuk alım-satımı yaparak faaliyet gösteren aile şirketlerinin 20 yıllık yöneticiliğini yapmaktadır. Taş ayrıca, İzmir Ticaret Odası’nda lojistik eğitimi, İzmir Ticaret Borsası’nda vadeli işlemler ve opsiyon borsası (VOB) eğitimi almıştır.Evli ve 1 çocuk babası olan Taş, şu anda işletme son sınıf ve AÖF kamu yönetimi 2. sınıf öğrencisi, aynı zaman AK Parti İzmir Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birimi İl Başkan Yardımcısı olarak siyaset içi aktif rol üstlenmektedir.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  FATİH ÖZDEMİR

  2007 YILINDA ÜNİVERSİTEDEN MEZUN OLDUKTAN SONRA İSTANBUL MERKEZLİ BİR FİRMADA İHRACAT SORUMLUSU OLARAK ÇALIŞMAYA BAŞLADIM.FİRMANIN BOR MADENİ YÜKLEMELERİNDEN SORUMLU BÖLGE MÜDÜRÜ OLARAK İZMİR'DE ÇALIŞMA HAYATIMA DEVAM ETTİM.SONRASINDA GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ FİRMASINDA PAZARLAMA MÜDÜRÜ OLARAK GÖREV ALDIM.2010 YILINDA SU ÜRÜNLERİ FİRMASINDA İHRACAT MÜDÜRÜ OLARAK VE AYNI ZAMANDA TÜRKİYE'NİN EN GENÇ GÜMRÜK MÜŞAVİRİ ÜNVANINI ALARAK İŞ HAYATIMA DEVAM ETTİM.EKONOMİ BAKANLIĞI VE TARIM BAKANLIĞI DESTEKLİ TÜRKİYE'NİN İLK ÇEŞİT CİNS BALIK ÜRÜNÜ İTHALATINI GERÇEKLEŞTİRDİM.AYNI FİRMADA 2013 YILINDAN İTİBAREN GENEL MÜDÜR OLARAK ÇALIŞMAYA DEVAM ETTİM.İHRACATÇILAR BİRLİĞİ TARAFINDAN GENÇ YÖNETİCİ ÖDÜLÜNÜ VE SEKTÖR 2.CİLİĞİ ÖDÜLÜNÜ ALDIM.14 ÜLKEDE FUAR KATILIMLARINA EŞLİK ETTİM,4 FUAR ORGANİZASYONUNU YÖNETTİM.ALMANYA'DA 3 AY NÜMBERG VE KEMPEN'DE MANAGEMENT AND PEOPLE EĞİTİMLERİNE KATILDIM.2017 YILI İTİBARİ İLE KURUMSAL YÖNETİCİLİK SÜRECİME SON VERDİM VE KENDİ İŞİMİ KURARAK ÇALIŞMA HAYATIMA - SİYASİ HAYATIMA DEVAM ETMEKTEYİM. EVLİ VE 2 ÇOCUK SAHİBİYİM.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  FATMA KOCABUDAK

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  FİKRET MISIRLI

  BÖLGEMDE VE SEKTÖRÜMDE YAPMIŞ OLDUĞUM SOSYAL GÖREVLERİM SEBEBİYLE TANINABİLEN BİR KİŞİ OLARAK HALEN BİRÇOK STK BAŞKAN,GENEL SEKRETER VE YÖNETİM KURULU ÜYELERİ İLE DOSTLUĞUM VE ORTAK GÖREV YAPTIĞIM GENİŞ BİR ÇEVREYE SAHİBİM. AK PARTİ'DEKİ GÖREVLERİM NEDENİYLE YEREL SİYASETTE VE ALTAY SPOR KLUBÜ'NDEKİ GÖREVLERİM NEDENİYLE SPOR CAMİASIYLA İYİ İLİŞKİLER KURMAKTAYIM.BÖLGEMİZDEKİ İHRACATÇI FİRMALAR VE SEKTÖRÜMDEKİ FİRMALAR İLE ÇALIŞANLARI TARAFINDAN SEVİLEN BİRİSİYİM.BÖLGEMDE YEREL MEDYADA BİRÇOK PROGRAMA KATILMIŞ VE BİRÇOK RÖPORTAJIM BULUNMAKTADIR.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  FIRAT EROĞLU

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  FİRDES GAMZE ÖRÜN

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  GÜLŞEN GEZİCİ

  1999 YILINDAN BERİ AVUKATLIK VE 2015 YILINDAN BERİ ADALET BAKANLIĞI SİCİLİNE KAYITLI OLARAK ARABULUCULUK YAPMAKTAYIM. AYNI ZAMANDA ADALET BAKANI AİLE ARABULUCU EĞİTMENLİĞİ DE YAPMAKTAYIM.BU DOĞRULTUDA BİLGİ DENEYİMİM KAPSAMINDA PARTİME VERİMLİ ÇALIŞMALAR SUNACAĞIMA İNANIYORUM

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  HAKAN YILDIZ

  1977 HOLLANDA DOĞUMLUYUM. İZMİR ATATÜRK LİSESİ'NDEN MEZUN OLDUKTAN SONRA CELAL BAYAR ÜNİVERSİTESİ MALİYE BÖLÜMÜNDEN 2000 YILINDA MEZUN OLDUM.2002 YILINDAN BU YANA AK PARTİ İZMİR TEŞKİLATLARINDA ÇEŞİTLİ GÖREVLERDE BULUNDUM.10 YILDIR İNŞAAT,GAYRİMENKUL VE ENERJİ ALANLARINDA FAALİYET GÖSTEREN 65 YILLIK İZMİR FİRMASI OLAN MEGAPOL GROUP'UN YÖNETİM KURULU ÜYESİ VE GENEL KOORDİNATÖRÜ OLARAK ÇALIŞMAKTAYIM.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  HALİME HANNAN YILDIZ

  2011 YILINDA VEKİLLERİMİZ İLE EKİP ÇALIŞMALARINA KATILDIM. ARDINDAN 2014 YILI BELEDİYE BAŞKAN ADAYI VEKALETİ İLE SKM ÇALIŞMALARINDA YER ALDIM.7 HAZİRAN 2015 SEÇİMLERİ İÇİN 70 KİŞİLİK EKİBİMLE KARABAĞLAR'DA SAHA SEÇİM STRATEJİLERİ HAZIRLADIM.AYNI GÖREVİ 1 KASIM 2015 SEÇİMLERİNDE DE SÜRDÜRDÜM.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  HAYRETTİN UÇAK

  İŞ HAYATINA 1974 YILINDA AİLEMİN İSTANBUL'A GÖÇ ETMESİYLE ATILDIM. İLKÖĞRETİMİME TİLLO'DA BAŞLAYIP İSTANBUL'DA DEVAM ETTİM. ÇOCUKLUĞUMDAN İTİBAREN SEBZE VE MEYVE TİCARETİ İLE UĞRAŞTIM. 1984 YILINDA HAYAT VE TİCARET EĞİTİMİMİ ZOR ŞARTLARDA TAMAMLAMIŞ OLARAK İZMİR SEFERİHİSAR YOLCULUĞUNA BAŞLADIM.1990 YILINDA İZMİR'DE İLK SEBZE VE MEYVE PAKETLEME TESİSİNİ KURDUK.ZAMANLA İZMİR 23.000M2, MERSİN 18.000M2,ANTALYA 12.000M2 VE ALAŞEHİR 24.000M2'DE SON TEKNOLOJİ ALT YAPIYLA ÇALIŞAN ÜRÜN AMBALAJ İŞLEME VE DEPOLAMA TESİSLERİİ FAALİYETE GEÇİRDİK.TİCARİ FAALİYETLERİMİZE BAŞLADIĞIMIZ GÜNDEN BU YANA GÜVENİLİR MARKA OLMA YOLUNDA SAĞLAM ADIMLARLA İLERLEYEREK UÇAK KARDEŞLER OLARAK YAŞ MEYVE VE SEBZE İHRACAT BİRİNCİSİ ÜNVANINI KAZANDIK.EVLİ VE 2 ÇOCUK - 3 TORUN SAHİBİYİM.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  HÜSEYİN ÖZKAN

  1968 MALATYA / Arapkir İlçesinde Doğdum İlk,Orta ve Lise Eğitimimi Arapkir’de Tamamladım.1983 – 1984 Öğretim Yılında Cumhuriyet Üniversitesi Meslek Yüksek Okulu İnşaat Bölümünden Mezun Oldum 1984 Yılından İtibaren Bornova’da İkamet Etmekteyim. 1984 ve 1989 Yılları Arasında Çeşitli Firmalarda Şantiye Elemanı Olarak Çalıştım. 1989′dan 2008 Yılına kadar Kendi İnşaat Şirketimde İnşaat Tahhüt işleri Yaptım.Şirketimi Bornova İlçe Başkanlığım Gündeme Gelince Fesh Ettim. Bu tarihten itibaren Özel Bir inşaat Firmasında Koordinator Olarak Devam Etmekteyim. Aktif Siyasete İlk Defa 2002 Yılında Adalet ve Kalkınma Partisi’ne Üye Olarak Başladım. 1 Yıl Halk’la İlişkiler Başkanlığı, 1 Yıl Sosyal İşler Başkanlığı, 4,5 Yıl Hukuki İşler Başkanlığından Sonra 2008 Yılında Tek Aday Olarak Gösterildiğim 3. Olağan Kongrede İlçe Başkanlığına Seçildim. Halen Görevime Devam Etmekteyim. AK PARTİ’nin Girmiş Olduğu Tüm Seçimlerde ve Yapılan referandumlarda Görev Aldım. Birçok Sivil Toplum Örgütlerinde ve Hemşehri Derneklerinde Görev Almaktayım. İzmir Ticaret Odası Üyesiyim.Evli ve 2 Çocuk Babasıyım

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  İBRAHİM HALİL ÖLMEZ

  1977 DİYARBAKIR DOĞUMLUYUM. 35 YILDIR İZMİR'DE AİLE OLARAK İKAMET ETMEKTEYİZ. ÖLMEZLER GRUP BÜNYESİ'NDE İNŞAAT, OTOMOTİV VE GIDA SEKTÖRÜNDE HİZMET VERİYORUZ. 2012 YILINDAN BUGÜNE AK PARTİ İZMİR İL TEŞKİLATINDA ÇEŞİTLİ GÖREVLERDE BULUNDUM VE HALA DEVAM ETMEKTEYİM

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  KADER ERTEMİZ

  15.02.1970 İZMİR DOĞUMLUYUM.17 YIL ÖZEL BİR ANAOKULU'NDA ÖĞRETMENLİK YAPTIM. DEVAMINDA AİLE ŞİRKETİ OLAN YAPIM,PRODÜKSİYON VE ORGANİZASYON ŞİRKETİMDE KOORDİNATÖRLÜK YAPIYORUM. PARTİMİZİN ÜLKE ÇAPINDA YAPILAN TÜM ORGANİZASYONLARDA CANLI YAYIN EKİBİNDE GÖREV YAPMAKTAYIM. AK PARTİ İZMİR İL BAŞKANLIĞI'NDA 2012'DEN BERİ AK PARTİ İL YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİ VE HALKLA İLİŞKİLER, AR-GE, TANITIM MEDYA BİRİM BAŞKAN YARDIMCILIKLARI GÖREVLERİNDE BULUNDUM.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  KADİR ÖZGİRGİN

  ilk ve orta ve lise egitimimi Foçada tamamaladım .istanbul hukuk fakültesini bitirip Foçada serbest avukatlık yapmaktayım.Aynı zamanda İHOP BÖLGE koordünatörlüğünüde yapmaktayım.Evli ve iki çocuk babasıyım. siyasi hayatıma Ak parti ile başlamış olup bir dönem atama olmak üzere dört dönem ilçe başkanlığı görevini yerine getirmekteyim.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  LEVENT DURU BAŞARAN

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MEHMET CAN YAMAÇ

  ANNE TARAFINDAN ARTVİN ŞAVŞAT BABA TARAFINDAN MUŞ'LUYUM. FİZİK VE İKTİSAT MEZUNUYUM. İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ ÜZERİNE İSTANBUL'DA YÜKSEK LİSANS YAPTIM. B SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI VE İNSAN KAYNAKLARI UZMANIYIM.2011 YILINDAN İTİBAREN FRS GRUP YÖNETİM KURULU BAŞKANLIĞI VE EGE HAYAT OSGB VE İLK YARDIM EĞİTİM MERKEZİ A.Ş. YÖNETİM KURULU BAŞKANLIĞI YAPIYORUM. PARTİMİZE 17-25 ARALIK DARBE SÜRECİNDEN HEMEN SONRA 2014'ÜN BAŞINDA ÜYE OLDUM. EVLİ VE 1 ÇOCUK BABASIYIM

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MİHRAN BEDİR

  1981 YILINDA İZMİR İLİ KONAK İLÇESİNDE DOĞDUM. İLK,ORTA VE LİSE EĞİTİMİMİ BORNOVA'DA TAMAMLADIM. İŞLERİMİZDEN DOLAYI ESKİŞEHİR ANADOLU ÜNİVERSİTESİ SİYASİ BİLİMLER VE KAMU YÖNETİMİ FAKÜLTESİNİ YARIDA BIRAKMAK ZORUNDA KALDIM.İZMİR MERKEZLİ CANLI HAYVAN KESİM VE PAZARLAMA ÜZERİNE FAALİYET GÖSTEREN AİLE ŞİRKETİMİZDE MUHASEBE BİRİMİNDEN SORUMLU OLARAK ÇALIŞMAKTAYIM. SİYASİ HAYATIM AK PARTİMİZİN KURULUŞUYLA BAŞLAMIŞTIR.GEÇMİŞ DÖNEMLERDE KONAK,KARABAĞLAR,MENEMEN,FOÇA VE BERGAMA İL SEÇİM VE MİTİNG KOORDİNATÖRLÜĞÜ, İL SANDIK EĞİTMENİ, KONAK İLÇESİNDE YÖNETİM VE YÜRÜTME KURULU ÜYELİĞİ, İZMİR AK PARTİ İL TEŞKİLAT, SEÇİM İŞLERİ BAŞKAN YARDIMCILIĞI, İZMİR BİRİNCİ BÖLGE SKM BAŞKANLIĞI, İL SKM BAŞKANLIĞI GÖREVLERİNDE BULUNDUM.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MİNE OKATAN

  İLK,ORTA VE LİSEYİ BORNOVA'DA OKUDUKTAN SONRA EGE ÜNİVERSİTESİ FEN FAKÜLTESİ KİMYA BÖLÜMÜNDE OKUDUM. DAHA SONRA DIŞARIDAN ALDIĞIM ÖZEL DERSLERLE GRAFİKERLİK MESLEĞİNİ SEÇTİM. 1999 YILINDA GRAFİKER OLARAK İŞE BAŞLADIĞIM VE ORTAĞI OLDUĞUM REKLAM ŞİRKETİNİN,2004 YILINDAN İTİBAREN YÖNETİCİSİ OLARAK ÇALIŞMAKTAYIM.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MURAT ACET

  EGE ÜNİVERSİTESİ BEDEN EĞİTİMİ SPOR YÜKSEK OKULU'NDAN MEZUN OLDUKTAN SONRA YAŞAR ÜNİVERSİTESİ'NDE İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ YÜKSEK LİSANSI YAPTIM. 1997 YILINDAN BERİ MAVİŞEHİR SPOR KULÜBÜ'NÜN KURUCU TEMSİLCİSİ VE YÖNETİCİSİ OLARAK GÖREV YAPMAKTAYIM.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MUSTAFA KANDİL

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  NAİL KOCABAŞ

  1981 YILINDA İZMİR'DE DOĞDUM.İLKÖĞRETİM,ORTAOKUL VE LİSE ÖĞRENİMİMİ İZMİR'DE TAMAMLADIKTAN SONRA CELAL BAYAR ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ'NDE LİSANS EĞİTİMİMİ TAMAMLADIM.2005 YILINDA ÇALIŞMAYA BAŞLADIĞIM İZBAY YAPI DENETİM ŞİRKETİ'NDE 2010 YILI İTİBARİ İLE ŞİRKET SAHİBİ OLARAK DEVAM ETMEKTEYİM.İZMİR'DE 4 ADET,MANİSA'DA 1 ADET YAPI DENETİM ŞİRKETİNİN VE RDP MÜHENDİSLİK İNŞ. GIDA TAAH. SAN. TİC. LTD. ŞTİ. FİRMASI BÜNYESİNDE İNŞAAT YAPMAKTA VE İZMİR İLİNDE 5 ADET FAST CASUAL RESTAURANTIN İŞLETMESİNİN YÖNETİM KURULU BAŞKANLIĞINI YAPMAKTAYIM.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  NİHAT BAÇ

  1971 Solhan doğumlu. Selçuk Üniversitesi İşletme ve Katip Çelebi Üniversitesi İşletme Yüksek Lisansı Mezunu olan Mali Müşavir Nihat BAÇ, Evli ve 2 çocuk babasıdır. İngilizce bilmektedir. 1991-1992 yıllarında Özel sektörde müşavirlik yapmıştır. 1992-2010 yılları arasında Kamuda görev yapmış olup, 2010 yılında üst düzey kamu görevlisi iken, kamu görevinden ayrılmıştır. 2010 yılında kurmuş olduğu şirketi ile ticari faaliyetine başlamıştır. Halen Mali Müşavirlik, Danışmanlık ve İnşaat alanında faaliyet gösteren 2 şirketin sahibi ve Yönetim Kurulu Başkanı olarak faaliyetine devam etmektedir. 35 Proje Hareketi Derneği Yönetim Kurulu Üyesi ve Saymanı ve Liyakat Derneği Denetim Kurulu Başkanıdır. Türkiye Genç İş adamları Derneği ve Türkiye Kızılay Derneği üyesi olan Nihat BAÇ, 2010, 2012, 2013 yıllarında Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yaptığı Altay Spor Kulübü Kongre üyesidir. Geçmişte de çeşitli sivil toplum kuruluşlarında görev almıştır

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ÖMER AZ

  1986 ORDU KUMRU DOĞUMLUYUM. BABAM İMAM,ANNEM EV HANIMI VE İKİ KARDEŞ SAHİBİYİM.İLKOKULU TEKELİ İLKÖĞRETİM OKULUNDA, ORTAOKUL VE LİSEYİ BERGAMA ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ'NDE TAMAMLADIM. KAT SAYI UYGULAMASI NEDENİYLE ÜNİVERSİTE EĞİTİMİMİ KKTC YAKIN DOĞU ÜNİVERSİTESİ'NDE TAMAMLADIM. O DÖNEMDE ESKAD'DE ÇEŞİTLİ DERNEK FAALİYETLERİNDE BULUNDUM.2008 YILINDA MEZUN OLDUM.ŞU AN SERBEST AVUKATLIK YAPMAKTAYIM.İMAM HATİP LİSESİ'NDE OKUDUĞUM DÖNEMDEN BU GÜNE KADAR ÇEŞİTLİ GÖREV VE ALANLARDA PARTİME VE DAVAMA HİZMET ETTİM.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  SAFA MEMUR

  KARŞIYAKA İMAM HATİP LİSESİ'NDEN MEZUN OLDUKTAN SONRA ABD'DE 4 SENE TİCARET VE DİL EĞİTİMİ ALDIM. DAHA SONRA 2013 YILININ KASIM AYINDA TÜRKİYE'YE KESİN DÖNÜŞ YAPTIM VE AİLE ŞİRKETİMİZ OLAN NİMEKS VE MAPELES ORGANİKTE SATIŞ - PAZARLAMA - YÖNETİCİLİK YAPMAKTAYIM.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  SEFA ŞAHİN

  ASLEN ERZİNCAN TERCAN'LI OLUP,1987 YILINDA İZMİR'DE DÜNYAYA GELDİM.İLKOKUL,ORTAOKUL VE LİSE EĞİTİMİMİ TAMAMLADIKTAN SONRA AİLE ŞİRKETİMİZ OLAN ŞAHİN KARDEŞLER LOJİSTİK FİRMASININ ORTAĞI OLARAK TİCARET HAYATINA ATILDIM.FİRMAMIZI BÜYÜTÜP İZMİR VE TÜRKİYE'DE TANINMIŞ HALE GETİRDİK.KARŞIYAKA SPOR KULÜBÜ AR-GE ŞUBE BAŞKANI OLARAK VE FUTBOL ŞUBE YÖNETİCİSİ OLARAK GÖREV YAPTIM. AYNI ZAMANDA KARŞIYAKA TARAFTARLAR DERNEĞİ BAŞKAN YARDIMCISI OLARAK GÖREV YAPMAKTAYIM. AK PARTİ İZMİR BAYRAKLI İLÇE YÖNETİCİLİĞİ VE SKM BAŞKAN YARDIMCILIĞI GÖREVLERİNDE BULUNDUM. ŞU AN İSE AK PARTİ İZMİR İL YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİ VE TANITIM MEDYA BAŞKAN YARDIMCILIĞI GÖREVLERİNİ YÜRÜTMEKTEYİM.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  SELMAN GÜNAYDIN

  3 EYLÜL 1988 TARİHİNDE İZMİR'İN TORBALI İLÇESİNDE DOĞDUM. SIRASIYLA KAZIMPAŞA İLKÖĞRETİM OKULU, TORBALI İMAM HATİP LİSESİ VE ANADOLU ÜNİVERSİTESİ'NDE ÖĞRENİM GÖRDÜM. SİYASETE AK PARTİ'DE BAŞLADIM. TORBALI İLÇE GENÇLİK KOLLARI TEŞKİLAT BAŞKANLIĞI GÖREVİNDE BULUNDUKTAN SONRA AK PARTİ İZMİR İL GENÇLİK KOLLARI YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİ GÖREVİNE SEÇİLDİM. 2009 YILINDA VATANİ GÖREVİMİ İFA ETMEK ÜZERE BU GÖREVİMDEN AYRILDIM. ASKERDEN DÖNDÜKTEN SONRA 24. DÖNEMDE TÜRKİYE BÜYÜK MİLLET MECLİSİ'NDE YASAMA DANIŞMANI OLARAK ÇALIŞMAYA BAŞLADIM. 2015 YILINDAN İTİBAREN İZMİR-TORBALI İLÇESİNDE PEYZAJ,BOTANİK VE BAHÇE İŞLERİ YAPAN ŞİRKETİ KURDUM. EVLİ VE 3 ÇOCUK BABASIYIM.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  SEMA YEŞİLÇİMEN

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  SEMİHA PAÇACI

  1974 YILINDA DOĞDUM VE 1996 YILINDA OSMAN PAÇACI İLE EVLENDİM. ALİ İHSAN PAÇACI ADINDA BİR OĞLUM VAR. SEMİHA PAÇACI ECZANESİ İSMİYLE İZMİR BAYRAKLI'DA SERBEST ECZANEMİ VE SEMİHA PAÇACI OPTİK LTD. ŞTİ. İSMİYLE ŞİRKETİMİ İŞLETMEKTEYİM.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  TANFER KEMERLİ

  1980 MANİSA AKHİSAR DOĞUMLUYUM.AİLEMİN MEMUR OLMASI NEDENİYLE İLKOKULU BERGAMA'DA, ORTA VE LİSE EĞİTİMİMİ KARŞIYAKA'DA TAMAMLADIM.ÜNİVERSİTE EĞİTİMİMİ TAMAMLADIKTAN SONRA KENDİ MÜHENDİSLİK FİRMAMI AÇARAK İŞ HAYATINA ATILDIM.2004 YEREL SEÇİMLERİNDE BERGAMA VE ÇİĞLİ AK PARTİ BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARIMIZA PROJELERİ KONUSUNDA TEKNİK DESTEK VERDİM. PARTİ ÜYESİ OLDUKTAN SONRA FOÇA İLÇE BŞK. YRD. OLARAK AKTİF GÖREV ALMAYA BAŞLADIM.2009 YEREL SEÇİMLERİNE KADAR FOÇA TEŞKİLAT BAŞKANLIĞI YAPTIM.2009 YEREL SEÇİMLERİNDE ÇİĞLİ BELEDİYE MECLİS ÜYESİ OLUP,2012 ŞUBAT AYINDA KARŞIYAKA İLÇE TEŞKİLAT BAŞKANI OLDUM VE 2014 MART SEÇİMLERİNDE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLIĞI NEDENİYLE GÖREVİMİ BIRAKTIM.2015 HAZİRAN SEÇİMLERİNDE MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI OLDUM.2015 SEÇİMLERİNDE DE SKM BAŞKANLIĞI GÖREVİNDE BULUNDUM.ÇEŞİTLİ STK'LARDA GÖREV YAPTIM.MÜSİAD,MİMAR MÜH. GRUBU,MANİSALILAR DERNEĞİ VE AKHİSARLILAR DERNEKLERİNDE BAŞKAN YARDIMCILIĞI GÖREVLERİNDE BULUNDUM VE HALEN BULUNMAKTAYIM. EVLİ VE 1 KIZ EVLADI SAHİBİYİM.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  TARKAN BAKIRLI

  2001 YILI İTİBARİ İLE AK PARTİ URLA KURUCU TEŞKİLAT BAŞKANI OLARAK SİYASETE BAŞLADIM.2004 YEREL SEÇİMLERİNDE EN SON SIRA İL GENEL MECLİS ÜYESİ ADAYIYDIM,SONRASINDA URLA İLÇE BAŞKANLIĞINDA TÜM GÖREVLERDE BULUNDUM.2009 YEREL SEÇİMLERİNDE 1.SIRA İL GENEL MECLİS ÜYESİ SEÇİLDİM.2010 NİSAN AYINDA ATAMA OLARAK AK PARTİ URLA İLÇE BAŞKANI OLARAK GÖREVE BAŞLADIM.4.OLAĞAN KONGRE İLE TEKRAR İLÇE BAŞKANLIĞI GÖREVİNE DEVAM ETTİM. 5.İL KONGRESİNDE İL DİSİPLİN KURULU ÜYESİ VE BUCA İLÇESİ İL DELEGESİYİM. GÜNAYDIN GROUP 22 ŞİRKETİN 2800 ÇALIŞANI OLAN ŞİRKETLERİNİN KOORDİNATÖRÜ OLARAK MESAİ SAATİ ZORUNLULUĞU OLMAKSIZIN GÖREV YAPMAKTAYIM.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  TAYFUN ERGUN TİMİNCİ

  SANAYİ,TİCARET VE STK TECRÜBELERİMİ; AYRICA YURTDIŞI TECRÜBELERİMİ ÜLKEM VE AK PARTİ ADINA DAVA BİLİNCİ ADINA KULLANMAK ÖNCELİĞİM OLACAKTIR.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  YASEMİN KURUM

  İLK VE ORTA ÖĞRETİMİMİ İSTANBUL İLİNDE TAMAMLADIM. POLİS OKULU SINAVLARINI KAZANARAK 1991 YILINDA TRABZON POLİS OKULU'NA GİTTİM. 23 YIL GÖREV YAPTIKTAN SONRA İKİNCİ ŞARKTAN DOLAYI 2012 YILINDA ÇOCUKLARIMIN EĞİTİMİ DOLAYISIYLA EMEKLİ OLMAK DURUMUNDA KALDIM. ŞU AN AKTİF OLARAK ÜYESİ OLDUĞUM PARTİYE HİZMET ETMEKTEN BÜYÜK ONUR DUYUYORUM.