• ×

  İl Başkan Yrd/Siyasi Hukuki İşler

  HÜSEYİN ÖZKAN

  1968 MALATYA / Arapkir İlçesinde Doğdum İlk,Orta ve Lise Eğitimimi Arapkir’de Tamamladım.1983 – 1984 Öğretim Yılında Cumhuriyet Üniversitesi Meslek Yüksek Okulu İnşaat Bölümünden Mezun Oldum 1984 Yılından İtibaren Bornova’da İkamet Etmekteyim. 1984 ve 1989 Yılları Arasında Çeşitli Firmalarda Şantiye Elemanı Olarak Çalıştım. 1989′dan 2008 Yılına kadar Kendi İnşaat Şirketimde İnşaat Tahhüt işleri Yaptım.Şirketimi Bornova İlçe Başkanlığım Gündeme Gelince Fesh Ettim. Bu tarihten itibaren Özel Bir inşaat Firmasında Koordinator Olarak Devam Etmekteyim. Aktif Siyasete İlk Defa 2002 Yılında Adalet ve Kalkınma Partisi’ne Üye Olarak Başladım. 1 Yıl Halk’la İlişkiler Başkanlığı, 1 Yıl Sosyal İşler Başkanlığı, 4,5 Yıl Hukuki İşler Başkanlığından Sonra 2008 Yılında Tek Aday Olarak Gösterildiğim 3. Olağan Kongrede İlçe Başkanlığına Seçildim. Halen Görevime Devam Etmekteyim. AK PARTİ’nin Girmiş Olduğu Tüm Seçimlerde ve Yapılan referandumlarda Görev Aldım. Birçok Sivil Toplum Örgütlerinde ve Hemşehri Derneklerinde Görev Almaktayım. İzmir Ticaret Odası Üyesiyim.Evli ve 2 Çocuk Babasıyım

 • ×

  İl Başkan Yrd/Teşkilat

  TANFER KEMERLİ

  1980 MANİSA AKHİSAR DOĞUMLUYUM.AİLEMİN MEMUR OLMASI NEDENİYLE İLKOKULU BERGAMA'DA, ORTA VE LİSE EĞİTİMİMİ KARŞIYAKA'DA TAMAMLADIM.ÜNİVERSİTE EĞİTİMİMİ TAMAMLADIKTAN SONRA KENDİ MÜHENDİSLİK FİRMAMI AÇARAK İŞ HAYATINA ATILDIM.2004 YEREL SEÇİMLERİNDE BERGAMA VE ÇİĞLİ AK PARTİ BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARIMIZA PROJELERİ KONUSUNDA TEKNİK DESTEK VERDİM. PARTİ ÜYESİ OLDUKTAN SONRA FOÇA İLÇE BŞK. YRD. OLARAK AKTİF GÖREV ALMAYA BAŞLADIM.2009 YEREL SEÇİMLERİNE KADAR FOÇA TEŞKİLAT BAŞKANLIĞI YAPTIM.2009 YEREL SEÇİMLERİNDE ÇİĞLİ BELEDİYE MECLİS ÜYESİ OLUP,2012 ŞUBAT AYINDA KARŞIYAKA İLÇE TEŞKİLAT BAŞKANI OLDUM VE 2014 MART SEÇİMLERİNDE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLIĞI NEDENİYLE GÖREVİMİ BIRAKTIM.2015 HAZİRAN SEÇİMLERİNDE MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI OLDUM.2015 SEÇİMLERİNDE DE SKM BAŞKANLIĞI GÖREVİNDE BULUNDUM.ÇEŞİTLİ STK'LARDA GÖREV YAPTIM.MÜSİAD,MİMAR MÜH. GRUBU,MANİSALILAR DERNEĞİ VE AKHİSARLILAR DERNEKLERİNDE BAŞKAN YARDIMCILIĞI GÖREVLERİNDE BULUNDUM VE HALEN BULUNMAKTAYIM. EVLİ VE 1 KIZ EVLADI SAHİBİYİM.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Seçim İşleri

  ÖMER AZ

  1986 ORDU KUMRU DOĞUMLUYUM. BABAM İMAM,ANNEM EV HANIMI VE İKİ KARDEŞ SAHİBİYİM.İLKOKULU TEKELİ İLKÖĞRETİM OKULUNDA, ORTAOKUL VE LİSEYİ BERGAMA ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ'NDE TAMAMLADIM. KAT SAYI UYGULAMASI NEDENİYLE ÜNİVERSİTE EĞİTİMİMİ KKTC YAKIN DOĞU ÜNİVERSİTESİ'NDE TAMAMLADIM. O DÖNEMDE ESKAD'DE ÇEŞİTLİ DERNEK FAALİYETLERİNDE BULUNDUM.2008 YILINDA MEZUN OLDUM.ŞU AN SERBEST AVUKATLIK YAPMAKTAYIM.İMAM HATİP LİSESİ'NDE OKUDUĞUM DÖNEMDEN BU GÜNE KADAR ÇEŞİTLİ GÖREV VE ALANLARDA PARTİME VE DAVAMA HİZMET ETTİM.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Tanıtım Medya

  HAKAN YILDIZ

  1977 HOLLANDA DOĞUMLUYUM. İZMİR ATATÜRK LİSESİ'NDEN MEZUN OLDUKTAN SONRA CELAL BAYAR ÜNİVERSİTESİ MALİYE BÖLÜMÜNDEN 2000 YILINDA MEZUN OLDUM.2002 YILINDAN BU YANA AK PARTİ İZMİR TEŞKİLATLARINDA ÇEŞİTLİ GÖREVLERDE BULUNDUM.10 YILDIR İNŞAAT,GAYRİMENKUL VE ENERJİ ALANLARINDA FAALİYET GÖSTEREN 65 YILLIK İZMİR FİRMASI OLAN MEGAPOL GROUP'UN YÖNETİM KURULU ÜYESİ VE GENEL KOORDİNATÖRÜ OLARAK ÇALIŞMAKTAYIM.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Sosyal Politikalar

  BURÇİN OĞUZ

  1981 YILI YOZGAT DOĞUMLUYUM. MARMARA ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİNİ 2004 YILINDA BİTİRDİM.2005 YILINDA AVUKATLIK RUHSATIMI ALDIM. BU TARİHTEN İTİBAREN İZMİR'DE FİİLEN AVUKATLIK YAPMAKTAYIM.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Dış İlişkiler

  TAYFUN ERGUN TİMİNCİ

  SANAYİ,TİCARET VE STK TECRÜBELERİMİ; AYRICA YURTDIŞI TECRÜBELERİMİ ÜLKEM VE AK PARTİ ADINA DAVA BİLİNCİ ADINA KULLANMAK ÖNCELİĞİM OLACAKTIR.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Yerel Yönetimler

  NAİL KOCABAŞ

  1981 YILINDA İZMİR'DE DOĞDUM.İLKÖĞRETİM,ORTAOKUL VE LİSE ÖĞRENİMİMİ İZMİR'DE TAMAMLADIKTAN SONRA CELAL BAYAR ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ'NDE LİSANS EĞİTİMİMİ TAMAMLADIM.2005 YILINDA ÇALIŞMAYA BAŞLADIĞIM İZBAY YAPI DENETİM ŞİRKETİ'NDE 2010 YILI İTİBARİ İLE ŞİRKET SAHİBİ OLARAK DEVAM ETMEKTEYİM.İZMİR'DE 4 ADET,MANİSA'DA 1 ADET YAPI DENETİM ŞİRKETİNİN VE RDP MÜHENDİSLİK İNŞ. GIDA TAAH. SAN. TİC. LTD. ŞTİ. FİRMASI BÜNYESİNDE İNŞAAT YAPMAKTA VE İZMİR İLİNDE 5 ADET FAST CASUAL RESTAURANTIN İŞLETMESİNİN YÖNETİM KURULU BAŞKANLIĞINI YAPMAKTAYIM.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Ekonomi İşler

  HAYRETTİN UÇAK

  İŞ HAYATINA 1974 YILINDA AİLEMİN İSTANBUL'A GÖÇ ETMESİYLE ATILDIM. İLKÖĞRETİMİME TİLLO'DA BAŞLAYIP İSTANBUL'DA DEVAM ETTİM. ÇOCUKLUĞUMDAN İTİBAREN SEBZE VE MEYVE TİCARETİ İLE UĞRAŞTIM. 1984 YILINDA HAYAT VE TİCARET EĞİTİMİMİ ZOR ŞARTLARDA TAMAMLAMIŞ OLARAK İZMİR SEFERİHİSAR YOLCULUĞUNA BAŞLADIM.1990 YILINDA İZMİR'DE İLK SEBZE VE MEYVE PAKETLEME TESİSİNİ KURDUK.ZAMANLA İZMİR 23.000M2, MERSİN 18.000M2,ANTALYA 12.000M2 VE ALAŞEHİR 24.000M2'DE SON TEKNOLOJİ ALT YAPIYLA ÇALIŞAN ÜRÜN AMBALAJ İŞLEME VE DEPOLAMA TESİSLERİİ FAALİYETE GEÇİRDİK.TİCARİ FAALİYETLERİMİZE BAŞLADIĞIMIZ GÜNDEN BU YANA GÜVENİLİR MARKA OLMA YOLUNDA SAĞLAM ADIMLARLA İLERLEYEREK UÇAK KARDEŞLER OLARAK YAŞ MEYVE VE SEBZE İHRACAT BİRİNCİSİ ÜNVANINI KAZANDIK.EVLİ VE 2 ÇOCUK - 3 TORUN SAHİBİYİM.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler

  KADER ERTEMİZ

  15.02.1970 İZMİR DOĞUMLUYUM.17 YIL ÖZEL BİR ANAOKULU'NDA ÖĞRETMENLİK YAPTIM. DEVAMINDA AİLE ŞİRKETİ OLAN YAPIM,PRODÜKSİYON VE ORGANİZASYON ŞİRKETİMDE KOORDİNATÖRLÜK YAPIYORUM. PARTİMİZİN ÜLKE ÇAPINDA YAPILAN TÜM ORGANİZASYONLARDA CANLI YAYIN EKİBİNDE GÖREV YAPMAKTAYIM. AK PARTİ İZMİR İL BAŞKANLIĞI'NDA 2012'DEN BERİ AK PARTİ İL YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİ VE HALKLA İLİŞKİLER, AR-GE, TANITIM MEDYA BİRİM BAŞKAN YARDIMCILIKLARI GÖREVLERİNDE BULUNDUM.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Mali ve İdari İşler

  NİHAT BAÇ

  1971 Solhan doğumlu. Selçuk Üniversitesi İşletme ve Katip Çelebi Üniversitesi İşletme Yüksek Lisansı Mezunu olan Mali Müşavir Nihat BAÇ, Evli ve 2 çocuk babasıdır. İngilizce bilmektedir. 1991-1992 yıllarında Özel sektörde müşavirlik yapmıştır. 1992-2010 yılları arasında Kamuda görev yapmış olup, 2010 yılında üst düzey kamu görevlisi iken, kamu görevinden ayrılmıştır. 2010 yılında kurmuş olduğu şirketi ile ticari faaliyetine başlamıştır. Halen Mali Müşavirlik, Danışmanlık ve İnşaat alanında faaliyet gösteren 2 şirketin sahibi ve Yönetim Kurulu Başkanı olarak faaliyetine devam etmektedir. 35 Proje Hareketi Derneği Yönetim Kurulu Üyesi ve Saymanı ve Liyakat Derneği Denetim Kurulu Başkanıdır. Türkiye Genç İş adamları Derneği ve Türkiye Kızılay Derneği üyesi olan Nihat BAÇ, 2010, 2012, 2013 yıllarında Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yaptığı Altay Spor Kulübü Kongre üyesidir. Geçmişte de çeşitli sivil toplum kuruluşlarında görev almıştır

 • ×

  İl Başkan Yrd/Ar-Ge

  LEVENT DURU BAŞARAN

 • ×

  İl Başkan Yrd/Sekreterlik

  SELMAN GÜNAYDIN

  3 EYLÜL 1988 TARİHİNDE İZMİR'İN TORBALI İLÇESİNDE DOĞDUM. SIRASIYLA KAZIMPAŞA İLKÖĞRETİM OKULU, TORBALI İMAM HATİP LİSESİ VE ANADOLU ÜNİVERSİTESİ'NDE ÖĞRENİM GÖRDÜM. SİYASETE AK PARTİ'DE BAŞLADIM. TORBALI İLÇE GENÇLİK KOLLARI TEŞKİLAT BAŞKANLIĞI GÖREVİNDE BULUNDUKTAN SONRA AK PARTİ İZMİR İL GENÇLİK KOLLARI YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİ GÖREVİNE SEÇİLDİM. 2009 YILINDA VATANİ GÖREVİMİ İFA ETMEK ÜZERE BU GÖREVİMDEN AYRILDIM. ASKERDEN DÖNDÜKTEN SONRA 24. DÖNEMDE TÜRKİYE BÜYÜK MİLLET MECLİSİ'NDE YASAMA DANIŞMANI OLARAK ÇALIŞMAYA BAŞLADIM. 2015 YILINDAN İTİBAREN İZMİR-TORBALI İLÇESİNDE PEYZAJ,BOTANİK VE BAHÇE İŞLERİ YAPAN ŞİRKETİ KURDUM. EVLİ VE 3 ÇOCUK BABASIYIM.

 • ×

  İl Başkan Yrd/İnsan Hakları

  GÜLŞEN GEZİCİ

  1999 YILINDAN BERİ AVUKATLIK VE 2015 YILINDAN BERİ ADALET BAKANLIĞI SİCİLİNE KAYITLI OLARAK ARABULUCULUK YAPMAKTAYIM. AYNI ZAMANDA ADALET BAKANI AİLE ARABULUCU EĞİTMENLİĞİ DE YAPMAKTAYIM.BU DOĞRULTUDA BİLGİ DENEYİMİM KAPSAMINDA PARTİME VERİMLİ ÇALIŞMALAR SUNACAĞIMA İNANIYORUM

 • ×

  İl Başkan Yrd/Çevre, Şehir ve Kültür

  EDA KILIÇ