• ×

  İlçe Başkanı

  ADEM AVCI

  Karaburun

 • ×

  İlçe Başkanı

  CEVDET ÇAYIR

  Bornova

  1963 Kars Sarıkamış doğumluyum. Lise Mezunuyum. Aile şirketimiz olan Murat Çay Lojistikte Yönetim Kurulu başkanlığına devam etmekteyim. 2004-2008 yılları arası Ak Parti Bornova Kızılay mahalle sorumlusu olarak görev yaptım. 2009 yılında Ak Parti Bornova 13. sıra meclis üyesi adayıydım. 2012-2014 yılları arasında il Teşkilat başkan yardımcılığı görevini yaptım. 2014 yılı itibari ile Ak Parti Bornova 5. sıra meclis üyesi oldum. 24.03.2018 tarihinde Ak Parti Bornova İlçe Başkanı olmam nedeniyle Meclis üyeliği görevimden ayrıldım. Aynı zamanda bağlı bulunduğum Sivil Toplum Kuruluşları; Balkan ve Türk İş Dünyası Derneği, Ege Genç İş Adamaları Derneği, Kara Nakliyecileri Derneği Kurucu ve Yönetim Kurulu üyesi, MÜSİAD üyesi, İZSİAD Danışma Kurulu, İzmir Ticaret Odası İç Taşımacılık Hizmetleri Grubu Meslek Odası Başkanlığı, Kars, Ardahan ve Iğdır Dernekleri Başkan vekili, Bornova Spor Kulübü 2. Başkanlığı, Türkiye Aile İşletmeleri Derneği üyesiyim. Evli ve 2 çocuk babasıyım.

 • ×

  İlçe Başkanı

  CEYHAN BOYACIOĞLU

  Tire

 • ×

  İlçe Başkanı

  GÜVEN YAKAR

  Bergama

 • ×

  İlçe Başkanı

  HAKAN OĞUZER

  Güzelbahçe

 • ×

  İlçe Başkanı

  HALİL DÜZTAŞ

  Selçuk

  15 kasım 2011'de üye olduğum Selçuk Ak Parti İlçe Teşkilatında çeşitli kademelerde görev almış bulunmaktayım.01.11.2018 tarihi itibari ilede Selçuk Ak Parti İlçe Başkanlığı Görevine başlamış bulunmaktayım.

 • ×

  İlçe Başkanı

  HALİL POLAT

  Bayraklı

  01.12.1976 İZMİR DOĞUMLU OLMAKLA BERABER ASLEN ERZURUMLUYUM.İLK VE ORTA ÖĞRENİMİMİ İZMİR'DE YÜKSEK ÖĞRENİMİMİ ISPARTA'DA TAMALADIM.EVLİ VE İKİ ÇOCUK BABASIYIM.1996 YILINDAN İTİBAREN İZMİR'DE ÇEŞİTLİ ALANLARDA TİCARETLE MEŞGULÜM.

 • ×

  İlçe Başkanı

  HASAN AKBIYIK

  Torbalı

 • ×

  İlçe Başkanı

  İBRAHİM YILMAZ

  Kiraz

  KİRAZ AK PARTİ İLÇE BAŞKANIMIZ İBRAHİM YILMAZ 25/02/1972 YILINDA İZMİR'İN KİRAZ İLÇESİNDE DOĞMUŞTUR.TAHSİLİNİ LİSEYİ BİTİREREK TAMAMLAYAN İBRAHİM YILMAZ HEMEN HAYATA ATILMIŞTIR. EVLİ VE İKİ ÇOCUK BABASIDIR. AK PARTİMİZE 30 NİSAN 2003 YILINDA GÖNÜL VERMİŞTİR.PARTİMİZİN HER SAHASINDA GÖREV ALMIŞ VE BU GÖREVLERİ EN İYİ ŞEKİLDE YAPMAYA ÇALIŞMIŞTIR. BU GÖREVLERDEN BAZILARI İLÇE BELEDİYE MECLİS ÜYESİ, İLÇE YÖNETİM KURULU ÜYESİ, İLÇE KOORDİNATÖRLÜĞÜ GİBİ BİRÇOK GÖREVDE YER ALMIŞTIR. ŞUANDA DA İLÇEMİZİN AK PARTİ İLÇE BAŞKANIDIR.BU DAVA VE BU VATAN İÇİN SONUNA KADAR YAPMAYACAĞI HİÇBİR ŞEY YOKTUR. İBRAHİM YILMAZ...

 • ×

  İlçe Başkanı

  İLTER ETİKE

  Çeşme

 • ×

  İlçe Başkanı

  İRFAN ÇALIŞKAN

  Foça

  30-11-1963 YILINDA FOÇA BAĞARASINDA DOĞDUM.İLK ORTA OKULU BAĞARASINDA DOĞDUM.İLK ORTA OKULU BAĞARASINDA LİSEYİ FOÇADA BİTİRDİM.ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT BÖLÜMÜNDEN MEZUN OLDUM.BAĞARASI BELEDİYE BAŞKANI ADAYI OLDUM.ÇİFTÇİLİK VE ESNAFLIKLA UĞRAŞIYORUM.EVLİ VE 2 ÇOCUK BABASIYIM.

 • ×

  İlçe Başkanı

  İRFAN DOĞRUCA

  Karabağlar

  1979 İzmir Karabağlar Limontepe’de doğdum. İlk orta eğitimini Karabağlarda tamamladım.Lise Eğitimimden sonra babamla iş hayatına atıldım.Ustalık,Kalfalık ardından inşaat yap satmaya başladım.Şuan bir Cafe Restorant birde ilk ortaöğretim eğitimi veren okulun ortağı ve üyesiyim.2005 yılında evlendim. Eşim Polis memuru, 4 çocuk babasıyım.2006 Ak Parti Üyeliğimden sonra sandık görevi, okul sorumluluğu,İlçe Yönetimi Ekonomik İşler Başkanı, Tanıtım Medya Başkanı,Siyasi Hukuk İşler Başkanı, SKM Başkanlığı görevinde bulundum.Mevcut yönetimde Siyasi Hukuk İşler Başkanı olarak görevime devam ediyorum.

 • ×

  İlçe Başkanı

  İSMAİL ÇİFTÇİOĞLU

  Karşıyaka

  Zonguldak ilinin Kdz.Ereğli ilçesinde 7 Kasım 1990 tarihinde doğan İsmail Çiftçioğlu esnaf bir ailenin ilk çocuğudur. İlköğretim ve lise hayatını Kdz.Ereğli’de tamamlayan Çiftçioğlu, Dokuz Eylül Üniversitesi iktisat bölümünü kazanarak 2008 yılında İzmir’e yerleşmiştir. Lise yıllarında Okul Öğrenci Meclisi başkanlığı, Kdz. Ereğli Öğrenci Meclis Başkanlığı ve Zonguldak Öğrenci Meclisi başkan vekili olarak görevde bulunan Çiftçioğlu, Kdz.Ereğli Gençlik Platformu Topluluğu’nun da kurucularından olmuştur. Lise yıllarında köşe yazarlığı ve radyo programcılığı da yapan Çiftçioğlu üniversite yıllarında da ciddi görevler almıştır. Dokuz Eylül Üniversitesi Üniversite Sanayi İşbirliği Topluluğu yönetim kurulu başkanlığı yapan Çiftçioğlu, sivil toplum ve siyaset hayatı ile üniversite yıllarında tanışmıştır. Genç MÜSİAD İzmir Şubesi üniversite komisyonunda sivil toplum hayatına başlayan Çiftçioğlu, 2010-2011 yılları arası Genç MÜSİAD İzmir şubesi yönetim kurulu üyeliği, 2011-2014 yılları arası Genç MÜSİAD İzmir şube başkan yardımcılığı, 2014-2016 yılları arası Genç MÜSİAD İzmir şubesi yönetim kurulu başkanlığı yapmıştır. 2012-2014 yılları arasında Ak Parti İzmir İl Gençlik Kolları başkan yardımcılığı görevinde bulunan Çiftçioğlu, TOBB Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi yedek üyeliği görevinde de bulunmuştur. Hala 2017 yılından bu yana MÜSİAD İzmir şubesi ana kademe yönetim kurulu üyeliği ve 2018 Nisan ayından itibaren Ak Parti Karşıyaka İlçe Başkanlığı görevlerini yürütmektedir. İş hayatında ise girişimcilik örneği göstererek üniversite 3. sınıfta kendi şirketini kurup inşaat sektöründe 6 yıldan bu yana faaliyet göstermektedir.

 • ×

  İlçe Başkanı

  KADİR BEKAR

  Narlıdere

 • ×

  İlçe Başkanı

  KAZIM SAYIN

  Aliağa

  Tokat/Zile 13.09.1959 tarihinde doğan Kazım Sayın. İlk orta ve lise eğitimini Zile'de tamamladı. Gazi Üniversitesi Mesleki Eğitim Fakültesinden 1983 yılında mezun oldu. 1986-87 yılları arasında Zile Belediyesi'nde Halkla İlişkiler Müdürlüğü, 1987 yılında MEB'e geçti. 1987 yılında Zile İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve çeşitli kademelerde yöneticilik, 1997-2010 yılların da Menemen Ticaret Meslek Lisesi ve Menemen Mesleki Eğitim Merkezi'nde yöneticilikler yaptı. 2004 Yerel Seçimlerinde AK Parti Helvacı Belde Belediye Başkan Adayı oldu. 2010 yılında Aliağa İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'nü yürüttü. 2012-2018 yılları arasında Aliağa Habaş Hamdi Başaran Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürlüğü'nden emekli oldu. 2018 Mart ayından itibaren AK Parti Aliağa İlçe Başkanlığı görevini yürütmektedir.

 • ×

  İlçe Başkanı

  MEHMET ALİ DEMİRTAŞ

  Kemalpaşa

 • ×

  İlçe Başkanı

  MEHMET İMRE

  Menderes

  evli ve 3 çocuk babasıyım sivil toplum örğütlerinde sendika ve dernek başkanlığı görevlerinde bulundum.

 • ×

  İlçe Başkanı

  MEHMET SAİT BAŞDAŞ

  Konak

  Doğum Tarihi : 01.02.1974 Doğum Yeri : Ömerli Uyruğu : T.C. Medeni Hali : Evli, 3 Kız Çocuk Babası İkametgah Durumu: 1983 yılından bu yana toplam 35 yıldır Konak İlçesinde ikamet etmekte Eğitim Durumu : Lise mezunu Askerlik İle İlişik: Yaptı Yabancı Dil : Arapça (Çok iyi derecede) Bilgisayar Bilgisi : * Microsoft MS Office Programları Mesleki Kariyer : 1995 yılında vatani görevimi bitirdikten sonra 35 m2’lik bir bakkal dükkanı ile iş hayatıma başladım. Şu an İzmir ve Aydın’da 27 şubesi, depolama-muhasebe alanı, aynı zamanda İzmir Meyve Sebze Halinde ve Antalya Kumluca'da meyve sebze işleme tesisi olmak üzere, toplamda 22.000 m2 mağaza alanı ve 450 personel ile hizmet veren Ege’nin öncü perakende firması olan BAŞDAŞ Marketler Zincirinin Kurucu Ortağı ve Yönetim Kurulu Üyesiyim. Siyasi Kariyer : 2009 - 2010 Ak Parti Konak İlçe Yedek Yönetim Kurulu Üyesi 2010 – 2011 Ak Parti Asil Yönetim Kurulu Üyesi 2011 – 2014 Ak Parti Ar-Ge den Sorumlu İlçe Başkan Yardımcısı 2014 – 2017 Ak Parti Konak İlçe Meclis Üyesi 2017 den itibaren Ak Parti Konak İlçe Meclis Üyesi Grup Başkan Vekili Sosyal Faaliyetler: Yapıcıoğlu Başdaş Spor Kulübü Başkanı (1999 dan bu güne devam etmekteyim) Mar-Vak (Mardinliler Vakfı) Kurucu Üyesi ve Başkan Yardımcısı Konak Amatör Futbol Kulüpler Birliği Başkanı (20 Futbol Kulübü) İzmir TUFAD Üyesi İlgi Alanları : Futbol (Amatör Küme Futbol geçmişi – 15 Yıl) Yerel Yönetimlerde Sorunlar ve Çözümleri üzerine fikir üretimi Sosyal Belediyecilikte Yöneten ve Yönetilen ilişkileri üzerine alternatif araştırmalar Belediye Kaynaklarının en etkin bir şekilde kullanılmasına yönelik araştırmalar Yurtdışı Seyahatler : Almanya, Hollanda, Belçika, Yunanistan, Gürcistan seyahatleri Alınan Eğitim ve Seminerler : Ekip Çalışmasında Başarı Kuralları Eğitimi İzmir İl Başkanlığınca Düzenlenen Siyaset Akademisi Eğitimi Yöneticilik Eğitimi İletişim Uzmanlığı Eğitimi Beden Dili ve Davranış Bilimleri Eğitimi Futbol Geliştirme Seminerleri (15 Katılım sertifikası)

 • ×

  İlçe Başkanı

  MURAT NART

  Urla

 • ×

  İlçe Başkanı

  MUZAFFER SITKI YÜKSEL

  Menemen

 • ×

  İlçe Başkanı

  RAMAZAN ŞERİF DELİBALTA

  Ödemiş

  ORTAOKUL DÖNEMLERINDEN BERI SIYASI DÜŞÜNCEYE SAHIP OLARAK ÜLKÜ OCAKLARI VE MILLI GENÇLIK VAKIFLARINDA BAŞKANLIK YAPARAK SIYASI ÇALIŞMALARDA BULUNDUM.AK PARTININ KURULMASIYLA AK PARTI SAFLARINDA YER ALARAK AK PARTI ŞEMSIYESI ALTINDA BIR DÖNEM ONURLU OLDUĞUNA INANDIĞIM IL GENEL MECLIS ÜYELIĞI YAPTIM.SIYASETI ŞAN OLSUN NAM OLSUN DIYE DEIL , HALKA HIZMETIN HAKKA HIZMET OLDUĞU INANCIYLA YAPMAKTAYIM.SAYGILARIMLA ..

 • ×

  İlçe Başkanı

  REŞAT KOCAMAN

  Seferihisar

  1975 izmir doğumluyum.anadolu üniversitesi iktisat fakültesini bitirdim. çiftçilikle uğraşıyorum.

 • ×

  İlçe Başkanı

  SAMİ MOLLAAHMET

  Kınık

 • ×

  İlçe Başkanı

  TAHSİN ŞEKERCİ

  Dikili