• ×

  İlçe Başkanı

  ADEM AVCI

  Karaburun

 • ×

  İlçe Başkanı

  AHMET OLGUN BİLİCİ

  Urla

  Ak parti urla ilçede 4 yıl yönetiminde görev aldım. 01.11.2016 yılında Ak Parti Urla İlçe Başkanı olarak atandım. Orduluyum,evliyim eşimle aynı mesleği yapmaktayım.

 • ×

  İlçe Başkanı

  ASLAN BİLGİ

  Narlıdere

  1959 yılı İzmir doğumluyum.Evliyim ve 3 çocuk babasıyım. lise mezunuyum. Serbest meslek ile uğraşıyorum. Emekliyim. 17 yıl İzmir Tekne imalatçıları dernek başkanlığı yaptım. Yat ve tekne endüstrisi federasyonunu kurdum. Deniz Ticaret odası meclis üyeliği yaptım. Kurulduğundan bu güne Ak parti ilde ve Narlıdere ilçe yönetiminde görev aldım. 4 Yıldır Narlıdere İlçe başkanı olarak görev yapmaktayım.

 • ×

  İlçe Başkanı

  BURCU DERECİ

  Güzelbahçe

 • ×

  İlçe Başkanı

  CEVDET ÇAYIR

  Bornova

  1963 Kars Sarıkamış doğumluyum. Lise Mezunuyum. Aile şirketimiz olan Murat Çay Lojistikte Yönetim Kurulu başkanlığına devam etmekteyim. 2004-2008 yılları arası Ak Parti Bornova Kızılay mahalle sorumlusu olarak görev yaptım. 2009 yılında Ak Parti Bornova 13. sıra meclis üyesi adayıydım. 2012-2014 yılları arasında il Teşkilat başkan yardımcılığı görevini yaptım. 2014 yılı itibari ile Ak Parti Bornova 5. sıra meclis üyesi oldum. 24.03.2018 tarihinde Ak Parti Bornova İlçe Başkanı olmam nedeniyle Meclis üyeliği görevimden ayrıldım. Aynı zamanda bağlı bulunduğum Sivil Toplum Kuruluşları; Balkan ve Türk İş Dünyası Derneği, Ege Genç İş Adamaları Derneği, Kara Nakliyecileri Derneği Kurucu ve Yönetim Kurulu üyesi, MÜSİAD üyesi, İZSİAD Danışma Kurulu, İzmir Ticaret Odası İç Taşımacılık Hizmetleri Grubu Meslek Odası Başkanlığı, Kars, Ardahan ve Iğdır Dernekleri Başkan vekili, Bornova Spor Kulübü 2. Başkanlığı, Türkiye Aile İşletmeleri Derneği üyesiyim. Evli ve 2 çocuk babasıyım.

 • ×

  İlçe Başkanı

  EVRİM ÖZEN

  Balçova

  12.07.1973 MANİSA AKHİSAR DOĞUMLU, EVLİ 2 ÇOCUK ANNESİ, DOKUZ EYLÜL HUKUK FAKÜLTESİ MEZUNU 20 YILLIK SERBEST AVUKATLIK YAPMAKTAYIM. 2014 YILINDA BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİNE SEÇİLMİŞ OLUP GRUP SÖZCÜLÜĞÜNÜ SÜRDÜRMEKTEYİM.

 • ×

  İlçe Başkanı

  HAKAN KOŞTU

  Bergama

 • ×

  İlçe Başkanı

  HASAN AKBIYIK

  Torbalı

 • ×

  İlçe Başkanı

  İBRAHİM YILMAZ

  Kiraz

  KİRAZ AK PARTİ İLÇE BAŞKANIMIZ İBRAHİM YILMAZ 25/02/1972 YILINDA İZMİR'İN KİRAZ İLÇESİNDE DOĞMUŞTUR.TAHSİLİNİ LİSEYİ BİTİREREK TAMAMLAYAN İBRAHİM YILMAZ HEMEN HAYATA ATILMIŞTIR. EVLİ VE İKİ ÇOCUK BABASIDIR. AK PARTİMİZE 30 NİSAN 2003 YILINDA GÖNÜL VERMİŞTİR.PARTİMİZİN HER SAHASINDA GÖREV ALMIŞ VE BU GÖREVLERİ EN İYİ ŞEKİLDE YAPMAYA ÇALIŞMIŞTIR. BU GÖREVLERDEN BAZILARI İLÇE BELEDİYE MECLİS ÜYESİ, İLÇE YÖNETİM KURULU ÜYESİ, İLÇE KOORDİNATÖRLÜĞÜ GİBİ BİRÇOK GÖREVDE YER ALMIŞTIR. ŞUANDA DA İLÇEMİZİN AK PARTİ İLÇE BAŞKANIDIR.BU DAVA VE BU VATAN İÇİN SONUNA KADAR YAPMAYACAĞI HİÇBİR ŞEY YOKTUR. İBRAHİM YILMAZ...

 • ×

  İlçe Başkanı

  İLTER ETİKE

  Çeşme

 • ×

  İlçe Başkanı

  İRFAN ÇALIŞKAN

  Foça

  30-11-1963 YILINDA FOÇA BAĞARASINDA DOĞDUM.İLK ORTA OKULU BAĞARASINDA DOĞDUM.İLK ORTA OKULU BAĞARASINDA LİSEYİ FOÇADA BİTİRDİM.ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT BÖLÜMÜNDEN MEZUN OLDUM.BAĞARASI BELEDİYE BAŞKANI ADAYI OLDUM.ÇİFTÇİLİK VE ESNAFLIKLA UĞRAŞIYORUM.EVLİ VE 2 ÇOCUK BABASIYIM.

 • ×

  İlçe Başkanı

  İSMAİL ÇİFTÇİOĞLU

  Karşıyaka

  Zonguldak ilinin Kdz.Ereğli ilçesinde 7 Kasım 1990 tarihinde doğan İsmail Çiftçioğlu esnaf bir ailenin ilk çocuğudur. İlköğretim ve lise hayatını Kdz.Ereğli’de tamamlayan Çiftçioğlu, Dokuz Eylül Üniversitesi iktisat bölümünü kazanarak 2008 yılında İzmir’e yerleşmiştir. Lise yıllarında Okul Öğrenci Meclisi başkanlığı, Kdz. Ereğli Öğrenci Meclis Başkanlığı ve Zonguldak Öğrenci Meclisi başkan vekili olarak görevde bulunan Çiftçioğlu, Kdz.Ereğli Gençlik Platformu Topluluğu’nun da kurucularından olmuştur. Lise yıllarında köşe yazarlığı ve radyo programcılığı da yapan Çiftçioğlu üniversite yıllarında da ciddi görevler almıştır. Dokuz Eylül Üniversitesi Üniversite Sanayi İşbirliği Topluluğu yönetim kurulu başkanlığı yapan Çiftçioğlu, sivil toplum ve siyaset hayatı ile üniversite yıllarında tanışmıştır. Genç MÜSİAD İzmir Şubesi üniversite komisyonunda sivil toplum hayatına başlayan Çiftçioğlu, 2010-2011 yılları arası Genç MÜSİAD İzmir şubesi yönetim kurulu üyeliği, 2011-2014 yılları arası Genç MÜSİAD İzmir şube başkan yardımcılığı, 2014-2016 yılları arası Genç MÜSİAD İzmir şubesi yönetim kurulu başkanlığı yapmıştır. 2012-2014 yılları arasında Ak Parti İzmir İl Gençlik Kolları başkan yardımcılığı görevinde bulunan Çiftçioğlu, TOBB Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi yedek üyeliği görevinde de bulunmuştur. Hala 2017 yılından bu yana MÜSİAD İzmir şubesi ana kademe yönetim kurulu üyeliği ve 2018 Nisan ayından itibaren Ak Parti Karşıyaka İlçe Başkanlığı görevlerini yürütmektedir. İş hayatında ise girişimcilik örneği göstererek üniversite 3. sınıfta kendi şirketini kurup inşaat sektöründe 6 yıldan bu yana faaliyet göstermektedir.

 • ×

  İlçe Başkanı

  KAZIM SAYIN

  Aliağa

  Tokat/Zile 13.09.1959 tarihinde doğan Kazım Sayın. İlk orta ve lise eğitimini Zile'de tamamladı. Gazi Üniversitesi Mesleki Eğitim Fakültesinden 1983 yılında mezun oldu. 1986-87 yılları arasında Zile Belediyesi'nde Halkla İlişkiler Müdürlüğü, 1987 yılında MEB'e geçti. 1987 yılında Zile İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve çeşitli kademelerde yöneticilik, 1997-2010 yılların da Menemen Ticaret Meslek Lisesi ve Menemen Mesleki Eğitim Merkezi'nde yöneticilikler yaptı. 2004 Yerel Seçimlerinde AK Parti Helvacı Belde Belediye Başkan Adayı oldu. 2010 yılında Aliağa İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'nü yürüttü. 2012-2018 yılları arasında Aliağa Habaş Hamdi Başaran Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürlüğü'nden emekli oldu. 2018 Mart ayından itibaren AK Parti Aliağa İlçe Başkanlığı görevini yürütmektedir.

 • ×

  İlçe Başkanı

  MEHMET İMRE

  Menderes

  evli ve 3 çocuk babasıyım sivil toplum örğütlerinde sendika ve dernek başkanlığı görevlerinde bulundum.

 • ×

  İlçe Başkanı

  MEHMET SAİT BAŞDAŞ

  Konak

  Doğum Tarihi : 01.02.1974 Doğum Yeri : Ömerli Uyruğu : T.C. Medeni Hali : Evli, 3 Kız Çocuk Babası İkametgah Durumu: 1983 yılından bu yana toplam 35 yıldır Konak İlçesinde ikamet etmekte Eğitim Durumu : Lise mezunu Askerlik İle İlişik: Yaptı Yabancı Dil : Arapça (Çok iyi derecede) Bilgisayar Bilgisi : * Microsoft MS Office Programları Mesleki Kariyer : 1995 yılında vatani görevimi bitirdikten sonra 35 m2’lik bir bakkal dükkanı ile iş hayatıma başladım. Şu an İzmir ve Aydın’da 27 şubesi, depolama-muhasebe alanı, aynı zamanda İzmir Meyve Sebze Halinde ve Antalya Kumluca'da meyve sebze işleme tesisi olmak üzere, toplamda 22.000 m2 mağaza alanı ve 450 personel ile hizmet veren Ege’nin öncü perakende firması olan BAŞDAŞ Marketler Zincirinin Kurucu Ortağı ve Yönetim Kurulu Üyesiyim. Siyasi Kariyer : 2009 - 2010 Ak Parti Konak İlçe Yedek Yönetim Kurulu Üyesi 2010 – 2011 Ak Parti Asil Yönetim Kurulu Üyesi 2011 – 2014 Ak Parti Ar-Ge den Sorumlu İlçe Başkan Yardımcısı 2014 – 2017 Ak Parti Konak İlçe Meclis Üyesi 2017 den itibaren Ak Parti Konak İlçe Meclis Üyesi Grup Başkan Vekili Sosyal Faaliyetler: Yapıcıoğlu Başdaş Spor Kulübü Başkanı (1999 dan bu güne devam etmekteyim) Mar-Vak (Mardinliler Vakfı) Kurucu Üyesi ve Başkan Yardımcısı Konak Amatör Futbol Kulüpler Birliği Başkanı (20 Futbol Kulübü) İzmir TUFAD Üyesi İlgi Alanları : Futbol (Amatör Küme Futbol geçmişi – 15 Yıl) Yerel Yönetimlerde Sorunlar ve Çözümleri üzerine fikir üretimi Sosyal Belediyecilikte Yöneten ve Yönetilen ilişkileri üzerine alternatif araştırmalar Belediye Kaynaklarının en etkin bir şekilde kullanılmasına yönelik araştırmalar Yurtdışı Seyahatler : Almanya, Hollanda, Belçika, Yunanistan, Gürcistan seyahatleri Alınan Eğitim ve Seminerler : Ekip Çalışmasında Başarı Kuralları Eğitimi İzmir İl Başkanlığınca Düzenlenen Siyaset Akademisi Eğitimi Yöneticilik Eğitimi İletişim Uzmanlığı Eğitimi Beden Dili ve Davranış Bilimleri Eğitimi Futbol Geliştirme Seminerleri (15 Katılım sertifikası)

 • ×

  İlçe Başkanı

  MESUT DEMİRKAYA

  Çiğli

  SİYASETE DEMOKRATİK SOL PARTİDE(DSP) BAŞLADIM.1998-2000 YILLARI ARASINDA DSP ÇİĞLİ İLÇE BAŞKANLIĞI GÖREVİNDE BULUNDUM.DAHA SONRA DSP DEN AYRILARAK 2001 YILI HAZİRAN AYINDAN İTİBAREN AK PARTİ İZMİR İL KURULUŞ ÇALIŞMALARINDA BULUNDUM.2001 YILI EKİM AYINDA İL BAŞKANLIĞIMIZIN RESMİ OLARAK OLUŞMASIYLA MALİ İŞLERDEN SORUMLU İL BAŞKAN YARDIMCILIĞI GÖREVİNİ YÜRÜTTÜM.DAHA SONRA İSMAİL KATMERCİ ,ALİ AŞLIK,AYDIN ŞENGÜL,ÖMÜR KABAK,ÖMER CİHAT AKAY BAŞKANLIĞINDAKİ İL YÖNETİMLERİNDE YÖNETİM VE YÜRÜTME KURULU ÜYESİ OLARAK GÖREV YAPTIM.BU GÖREVLERİMİ İFA EDERKEN PARTİMİN EN ALT YAPILACAK GOREVİNDEN EN ÜST YAPILACAK GÖREVİNE KADAR GECE GÜNDÜZ ÇALIŞTIM.ŞU ANDA 30 MART 2014 YEREL SEÇİMLERİNDE ÇİĞLİ İLÇEMİZDEN BELEDİYE MECLİS ÜYESİ SEÇİLEREK BU GÖREVİMİ İLÇEMİZDE VE BÜYÜKŞEHİR DE PARTİMİZ ADINA SÜRDÜRMEKTEYİM. ÇİĞLİ İLÇE BELEDİYE MECLİSİNDE AK PARTİ GRUP BAŞKAN VEKİLLİĞİ VE İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE MERCLİSİNDE AK PARTİ GRUP SEKRETERLİĞİ GÖREVİNİ YÜRÜTMEKTEYİM. SERBEST MALİ MÜŞAVİR VE BAĞIMSIZ DENETCİ OLARAK ÇALIŞMAKTA OLUP,EVLİ VE 2 COCUK BABASIYIM.

 • ×

  İlçe Başkanı

  MUSTAFA ARSLAN

  Buca

  1975 UŞAK - ULUBEY DOĞUMLU. İLK-ORTA İZMİR'DE OKUDUM. İKTİSAD FAKÜLTESİ İŞLETME BÖLÜMÜ MEZUNUYUM. EVLİ VE 2 ÇOCUK BABASIYIM. İY,İ DERECEDE İNGİLİZCE BİLMEKTEYİM. HALEN KENDİ İŞİM OLAN TARIM VE BAHÇE ALAETLERİ SEKTÖRÜNDE ÇEŞİTLİ DÜNYA MARKALARININ TÜRKİYE DİSTRİBUTORLÜĞÜNÜ YAPMAKTAYIM. EGE SERBEST BÖLGESİNDE KURULU İTHALAT İHRACAT FİRMASININ YÖNETİM KURULU BAŞKANLIĞINI YAPMAKTAYIM.

 • ×

  İlçe Başkanı

  MUSTAFA SELMAN İÇELLİ

  Tire

 • ×

  İlçe Başkanı

  NAZMİ YILMAZ

  Gaziemir

 • ×

  İlçe Başkanı

  OGÜN ASİL AYDOĞDU

  Beydağ

 • ×

  İlçe Başkanı

  OSMAN BAŞTERZİ

  Selçuk

  ak parti izmir belediye meclis üyesi ak parti selçuk belediyesi meclis üyesi ak parti izmir il başkan yardımcılığı

 • ×

  İlçe Başkanı

  ÖZGÜR HIZAL

  Bayraklı

  17.01.1978 Rize Doğumluyum. D.E.Ü Hukuk Fakültesinden Mezunum.Serbest Avukatlık yapıyorum.Evli Ve 1 Çocuk babasıyım. 2006 Yılında Gençlik Kollarında görev aldım. Sırasıyla Gençlik Kolları Seçim İşleri Başkanı,Siyasi ve Hukuki işler Başkanı olarak görev yaptım.2009 yılında yapılab 3.olağan kongre ile İl Ana kademe yönetim kurulu üyeliği görevine seçildim.2011 ve 2014 yılında İl SKM Başkanlığı yaptım.2014-2016 yılları arasında İl Seçim İşleri Başkanlığı görevinde bulundum.2016 Ekim Ayından Bu yana Ak Parti Bayraklı İlçe Başkanlığı Görevinde Bulunuyorum.

 • ×

  İlçe Başkanı

  PELİN YAYALAR

  Menemen

 • ×

  İlçe Başkanı

  RAMAZAN ŞERİF DELİBALTA

  Ödemiş

  ORTAOKUL DÖNEMLERINDEN BERI SIYASI DÜŞÜNCEYE SAHIP OLARAK ÜLKÜ OCAKLARI VE MILLI GENÇLIK VAKIFLARINDA BAŞKANLIK YAPARAK SIYASI ÇALIŞMALARDA BULUNDUM.AK PARTININ KURULMASIYLA AK PARTI SAFLARINDA YER ALARAK AK PARTI ŞEMSIYESI ALTINDA BIR DÖNEM ONURLU OLDUĞUNA INANDIĞIM IL GENEL MECLIS ÜYELIĞI YAPTIM.SIYASETI ŞAN OLSUN NAM OLSUN DIYE DEIL , HALKA HIZMETIN HAKKA HIZMET OLDUĞU INANCIYLA YAPMAKTAYIM.SAYGILARIMLA ..

 • ×

  İlçe Başkanı

  SAMİ MOLLAAHMET

  Kınık

 • ×

  İlçe Başkanı

  SERDAR KISAAĞA

  Seferihisar

  1965 YILINDA KARACABEYDE DÜNYAYA GELDIM. AILEM ÇORUM ISKILIPLIDIR. ILKÖĞRETIMIMI ANKARADA TAMAMLADIM. ORTAÖĞRETIM IZMIR SEFERIHISARDA TAMAMLADIM. ANADOLU ÜNIVERSITESI ÖĞRETIM FAKULTEMI IŞ IDARI BÖLÜMÜNDE LISANS EĞITIMINI TAMAMLADIM. ASKERLIĞIMI 1990 TARIHINDE ASTEĞMEN OLARAK TAMAMLADIM. 1991 YILINDAN BERI MALI MÜŞAVIR OLARAK KENDI IŞ YERIMDE FAALIYET GÖSTERMEKTEYIM.2003 YILINDA FAAL SIYASI HAYATA AK PARTI ILE BAŞLADIM MART 2004 DE IL GENEL MECLISINE SEÇILDIM. GRUP YÖNETIM KURULUNDA 2 YIL BÜTÇE PLAN KOMISYONUNDA 4,5 YIL ŞIRKETLERDE DENETIMKURULU ÜYESI OLARAK 3 YIL, BIRLIKLERDE ÖN GÖRÜLEN ÜYELIĞI 4,5 YIL, HASTA HAKLARI KURULU ÜYELIĞI 4,5 YIL GÖREV ALDIM. EVLIYIM VE 2 ÇOCUK SAHIBIYIM.

 • ×

  İlçe Başkanı

  TAHSİN ŞEKERCİ

  Dikili

 • ×

  İlçe Başkanı

  UĞUR DEMİREZEN

  Bayındır