• İl Başkanımızdan İzmir Marşı’na destek: “İzmir Marşı bizim milli marşımızdır”

  AK Parti İzmir İl Başkanımız Aydın Şengül, İzmir’in köklü liselerinden Atatürk Lisesi’nde yaşanan İzmir Marşı ile ilgili olay hakkında açıklamalarda bulundu. Başkan Şengül, “İzmir Marşı bizim milli marşımızdır. Sadece İzmir’e, CHP’ye ait bir marş değil” diye belirterek, Bırak söylesin gençler İzmir Marşı’nı. Bu olayı duyduğum gün, dedim oradaki bütün gençlerle bir araya gelip, hep birlikte İzmir Marşı’nı söyleyelim” diye konuştu.
  Teşkilat
 • Cumhurbaşkanı Erdoğan, Geleneksel Büyükelçiler İftarı‘nda konuştu

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Genel Merkez'de düzenlenen Geleneksel Büyükelçiler İftarı'na katıldı.
  Genel Başkan'dan
 • AK PARTİ İzmir İl 5. Kadın Kolları Kongremizi büyük bir coşkuyla gerçekleştirdik.

  İzmir İl Kadın Kolları 5. Olağan kongremizi, Seçim öncesi Koordinasyon Kampımızın son gününde büyük bir çoşku ve katılımla gerçekleştirdik. AK PARTİ İzmir Milletvekillerimiz Necip Kalkan, Atila Kaya, Kerem Ali Sürekli, Hüseyin Kocabıyık, ve Prof. Dr. Nükhet Hotar, AK Parti İzmir İl Başkanımız Aydın Şengül, İl Yönetim Kurulu, Kiraz Belediye Başkanımız Saliha Özçınar, Menderes Belediye Başkanımız Bülent Soylu, Torbalı Belediye Başkanımız Adnan Yaşar Görmez ve çok sayıda parti mensubumuz katılım sağladı. Başbakanımız Sayın Binali YILDIRIM Sürpriz yaparak İzmir İl Kadın Kolları 5. Olağan kongremize video konferans yöntemiyle kongredeki partililere seslendi.
  Teşkilat
 • Konak 6. Olağan İlçe Kongresi Gerçekleştirildi

  AK PARTİ Konak 6. Olağan İlçe kongremiz 8 Nisan da Alsancak kapalı spor Salonu’nda büyük bir coşkuyla gerçekleştirildi. AK PARTİ Genel Başkan Yardımcımız ve İzmir milletvekilimiz Hamza DAĞ, AK PARTİ il Başkanımız Aydın ŞENGÜL, il yöneticileri ve ilçe başkanlarının yansıra eski Milletvekilimiz İlknur Denizli’nin yanı sıra çok sayıda partilimiz katıldı
  Teşkilat
 • Haftalık olağan Yönetim Kurulu toplantımızı gerçekleştirdik

  Haftalık Olağan Yönetim Kurulu Toplantımızı İl Başkanımız Aydın Şengül'ün başkanlığında gerçekleştirdik. Toplantıda Teşkilat Başkanlığı'nın 30 ilçe koordinatörleri belirlendi.
  Teşkilat
 • Cumhurbaşkanı Erdoğan yurda döndü

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Bosna Hersek'teki temaslarının ardından özel uçak "TUR" ile saat 21.40'ta Ankara'ya geldi.
  Genel Başkan'dan
 • Seferihisar 6. Olağan İlçe Kongresi Gerçekleştirildi

  AK PARTİ Seferihisar 6. Olağan İlçe kongremiz 6 Nisan Seferihisar Belediye Düğün Salonunda büyük bir coşkuyla gerçekleştirildi. AK PARTİ İzmir İl Başkanımız Aydın ŞENGÜL, AK Parti İzmir Milletvekillerimiz Nükhet Hotar ve Necip KALKAN ile çok sayıda partili katılım gösterdi
  Teşkilat
 • İl Başkanımız Sayın Aydın Şengül Mazbatasını Aldı

  Bugün İzmir İl Seçim Kurulu’nda gerçekleşen törenle, Seçim Kurulu Müdürümüz Pembe Oskay’dan mazbatamızı aldık. İzmir’imize ve Türkiye’mize hayırlı uğurlu hizmetlerimize vesile olmasını dilerim. Partimizin kurulduğu 2002'den bu zamana kadar geçen süreye baktığımızda, İzmir’in hiç olmadığı kadar hazır olduğunu görüyorum. Teşkilatımızın heyecanı ve motivasyonu tam. AK Parti teşkilatları olarak 24 Haziran'ı iple çekiyoruz. Ben tüm yol arkadaşlarımın, dava arkadaşlarımın bu sorumluluğun bilincinde olduğunu biliyorum. Teşkilatlarımızdaki bütün arkadaşlarımız büyük bir davanın ruhuyla hareket edecek, bu sorumluluk bilinciyle gece gündüz çalışacaktır. 28 Nisan günü, Kurtuluş Savaşı'nda bağımsızlık yolunda ilk kurşunun atıldığı İzmir'den, Türkiye'nin beka mücadelesinin işaret fişeğini yaktık. Bu tarihi ana şahitlik eden herkesi bu vesile ile kutluyor, tebrik ve teşekkür ediyorum. Hep doğrunun yanında olan, istikametinizden şaşmayan partililerimize bu davanın İzmir’deki İl Başkanı olarak söz veriyorum; partimize inanmış, hiçbir beklentisi olmadan koşturan, alın teri döken kim varsa sonuna kadar yanındayım ve destekçisiyim. Kapım 24 saat sizlere açık. İzmirlilere hizmetkâr olmak benim için şereflerin en büyüğüdür. İstiklalin ve istikbalin şehri, kurtuluş mücadelesinin başladığı ve sonuçlandığı yer olan İzmir, şer odaklarına gereken cevabı 24 Haziran’da verecektir. Evet, İzmir'den yükselen bu gür seda ile biz diyoruz ki; artık İzmir'de hiçbir şey eskisi gibi olmayacak.
  Teşkilat
 • Cumhurbaşkanı Erdoğan Bosna Hersek’ten ayrıldı

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Bosna Hersek'teki temaslarının ardından özel uçak "TUR" ile TSİ 19.40'ta başkent Saraybosna'dan ayrıldı.
  Genel Başkan'dan
 • İzmir 6. Olağan İl Kongremiz Gerçekleştirildi

  AK PARTİ İzmir İl Kongremiz Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın teşrifleri ve Sayın Başbakanımız Binali Yıldırımın katılımlarıyla büyük bir coşkuyla gerçekleşti. İl Kongremiz ile birlikte partimizin seçim startının da verildiği kongreye İçişleri Bakanımız Süleyman Soylu, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanımız Faruk Özlü, AK PARTİ Genel Başkan Yardımcımız Hamza Dağ ve Milletvekillerimizin yanı sıra MHP İzmir il Başkanı Necat KARATAŞ ‘da katıldı
  Teşkilat

Günlük Basın Raporu

TÜM GÜNLERİ GÖR

Teşkilatlardan