• Başbakan Yıldırım İzmir’deki Doğululara seslendi: Bu sefer o mazeretiniz de yok!

  Başbakanımız Binali Yıldırım, "Kürtlerin devleti bin yıldır Anadolu topraklarıdır. Kürtlerin de Türklerin de devleti burasıdır. Bu ay yıldızlı bayrağa rengini birlikte beraber verdik, hilali şehitlerimizin kanlarıyla süsledik. Bizi birbirimize düşürmeye çalışanlar, kardeşliğimizi bozmaya çalışanlar dün de muvaffak olamadı, bundan sonra da olamayacak." dedi.
  Türkçe
 • İzmir İnce’yi eler, Erdoğan’ı seçer

  Başbakanımız Sayın Binali Yıldırım, seçim çalışmaları için geldiği İzmir'de ilk durağı Bayraklı ilçesi oldu. Bayraklı Sevgi Yolu'ndaki mitingde vatandaşlara seslenen Sayın Binali Yıldırım konuşmasına Ege'nin incisi güzel İzmir sözleriyle başladı. Sayın Yıldırım, miting alanı yakınındaki Bayraklı Ülkü Ocakları binasının balkonunda olanlara da dönerek "Ülkücü kardeşlerim sizleri de selamlıyorum" dedi.
  Türkçe
 • ÇAY, ÇİĞDEM BİZDEN; SOHBET SİZDEN!

  AK Parti İzmir İl Başkanı Aydın Şengül, Seferihisar'da Gönül Sofrası iftarında vatandaşlara hitap etti. 24 Haziran'da milletin sağduyusunun tecelli edeceğini söyledi. Şengül daha sonra da Kordon'da 'Çay, Çiğdem Bizden; Sohbet Sizden' etkinliğine katılarak, gençlerle sohbet etti.
  Türkçe
 • HER AKŞAM 20 BİN KİŞİ İLE GÖNÜL SOFRASI

  AK Parti İzmir İl Başkanlığının Bayraklı Sevgiyolunda düzenlediği iftar binlerce kişinin katılımı ile gerçekleşti. İftara katılan Genel Başkan Yardımcımız Hamza Dağ ile İl Başkanımız Sayın Aydın Şengül, çarpıcı mesajlar verdi. Başkanımız Sayın Şengül, her akşam 20 bin İzmirli ile Gönül Sofrasında buluştuklarını söyledi.
  Türkçe
 • BAŞKAN PİSTTE STRES ATTI GENÇLERE HIZ UYARISI YAPTI

  AK PARTİ İzmir İl Başkanımız Aydın Şengül, sahur sonlarına kadar süren seçim çalışmalarını bu kez yarış pistine taşıdı. İzmir Pınarbaşı Yarış Pistindeki turnuvaya katılan Sayın Şengül, gençlere Başbakanımız Binali Yıldırım’ın uyarısını hatırlattı; “Yolların kralı olmaz kuralı olur” dedi.
  Türkçe
 • BÜTÜN ŞER GÜÇLERE İNAT REİSİ BAŞKAN SEÇECEĞİZ!

  AK PARTİ İzmir İl Başkanımız Aydın Şengül, seçim çalışmalarını Menemen’de sürdürdü. Burada hem yeni ilçe binasının açılışını gerçekleştiren hem de Gönül Sofrasında vatandaşlarla bir araya gelen İl Başkanımız Sayın Şengül, “Aldıkları dış talimatla ‘seni başkan yaptırmayacağız’ diyenlere ve tüm şer güçlere inat o uzun adamı 24 Haziran’da başkan yapacağız” dedi
  Türkçe
 • SEÇİMDEN SONRA O DEFTERİ KAPATACAĞIZ

  Balçova Arsa Mağdurlarının, adeta kangren olan ve 40 yıldır çözülemeyen İnciraltın' daki imar sorununa AK PARTİ İzmir İl Başkanımız Aydın Şengül, el koydu. Sayın Şengül, “İl Başkanı olarak söz veriyorum, seçimden sonra Bakanlık ev sahipliğinde konunun tüm taraflarını bir araya getirip, sağlayabileceğimiz en yüksek mutabakatla o defteri kapatacağız” dedi.
  Türkçe