• İl Başkanlığımızdan Ankara çıkarması

  İl Başkanımız Aydın Şengül ve İzmir Belediye Başkanlarımız ve İlçe Başkanlarımız ile , 6. Büyük Olağan Kongresi için bir gün önceden Ankara’ya gitti. İl Başkanımız aydın Şengül, İzmir'deki projeleri ilgilendiren ziyaretlerde bulundu. İl Başkanımız ve Belediye Başkanlarımıza Teşkilattan Sorumlu İl Başkan Yardımcımız Tanfer Kemerli de eşlik etti.
  Türkçe
 • İl Başkanımız Aydın Şengül ve Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu’ndan Ankara Ziyareti

  İl Başkanımız Aydın Şengül, Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu ile birlikte kentin bekleyen sorunlarını iletmek adına, Çevre ve Şehircilik Bakanımız Murat Kurum, Tarım ve Orman Bakanımız Bekir Pakdemirli ve Ulaştırma Bakanı Mehmet Cahit Turhan’la görüşmek için Ankara'ya gitti.
  Türkçe
 • Temmuz Ayı İl Danışma Meclisi Toplantısı Gerçekleştirildi

  AK Parti İzmir Temmuz Ayı İl Danışma Meclisi toplantısı, Genel Başkan Yardımcımız Hamza Dağ, İl Başkanımız Aydın Şengül, Milletvekillerimiz, İlçe Başkanlarımız, Belediye başkanlarımız ve değerli teşkilat üyelerimizin yoğun katılımıyla gerçekleştirildi. Yerel seçim analizlerinin yapıldığı ve nasıl bir yol izleneceği konusunun masaya yatırıldığı toplantıya yaklaşık 800 partilimiz katıldı.
  Türkçe
 • Çevre ve Şehircilik Bakanı Sayın Murat Kurum İzmir’i Ziyaret Etti

  Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, İzmir'deki programı kapsamında çeşitli ziyaretlerde bulundu. İzmir Valisi Erol Ayyıldız ve İl Başkanımız Aydın Şengül tarafından karşılanan Bakan Kurum, Valilik ziyareti kapsamında Valilik şeref defterini imzaladı.
  Türkçe
 • İl Başkanı Aydın Şengül Basın Mensuplarıyla Bir Araya Geldi

  İl Başkanımız Aydın Şengül, 24 Temmuz Basın Bayramı nedeniyle, basın mensupları ile bir araya geldi. Birçok konuda açıklama yapan Aydın Şengül, İzmir’de AK Parti’ye karşı mahalle baskısı uygulandığını, AK Parti mensuplarına üstü kapalı mahalle baskısı yapılıyor. Linç ediliyor" dedi
  Türkçe
 • Tarım ve Orman Bakanımız Sayın Bekir Pakdemirli İzmir’i Ziyaret Etti

  Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sisteminin açıklanmasıyla Tarım ve Orman Bakanlığına atanan Sayın Bekir Pakdemirli ilk resmi ziyaretini İzmir’ yaptı. Adnan Menderes Havalimanı'nda kendisini karşılayan vatandaşlarımıza hitap eden Sayın Pakdemirli; Türkiye Tarımını geliştirmek için var gücümle çalışacağım. Kaynak kullanımları, yatırımlar büyük Türkiye'nin hedefleri doğrultusunda gerçekleşecek. Ben yaratıcı düşünceye açığım. Kendini tekrarlayan, yeni sisteme adapte olmayan kimselerle yolumu ayırmaktan tereddüt etmem. Dedi.
  Türkçe
 • 27. DÖNEM MİLLETVEKİLLERİMİZ MAZBATALARINI ALDI

  27. Dönem İzmir Milletvekillerimiz Hamza Dağ, Atilla Kaya, Ceyda Bölünmez Çankırı, Cemal Bekle, Alpay Özalan, Necip Nasır, Yaşar Kırkpınar düzenlenen törenle mazbatalarını aldı.
  Türkçe