• Urla 6. Olağan İlçe Kongresi Gerçekleştirildi

  AK PARTİ Urla 6. Olağan İlçe kongremiz 8 Nisan da Hakan Çeken Kültür Merkezi’nde büyük bir coşkuyla gerçekleştirildi. İzmir Milletvekilimiz Necip Kalkan, İl Başkanımız Aydın ŞENGÜL, eski milletvekillerimiz, eski ilçe başkanlarımız ve çok sayıda partili katılım gösterdi.
  Türkçe
 • Güzelbahçe 6. Olağan İlçe Kongresi Gerçekleştirildi

  AK PARTİ Güzelbahçe 6. Olağan İlçe kongremiz 8 Nisan da Atatürk Kültür Merkezi’nde büyük bir coşkuyla gerçekleştirildi. İl Başkanımız Aydın ŞENGÜL parti yöneticileri ve çok sayıda partili katılım gösterdi.
  Türkçe
 • Foça 6. Olağan İlçe Kongresi Gerçekleştirildi

  AK PARTİ Foça 6. Olağan İlçe kongremiz 7 Nisan da Reha Midilli Kültür Merkezi’nde büyük bir coşkuyla gerçekleştirildi, AK PARTİ İzmir İl Başkanımız Aydın ŞENGÜL, İzmir Milletvekilimiz Kerem Ali Sürekli ile çok sayıda partililerimizin katılımıyla gerçekleşti.
  Türkçe
 • Gaziemir 6. Olağan İlçe Kongresi Gerçekleştirildi

  AK PARTİ Gaziemir 6. Olağan İlçe kongremiz 6 Nisan da Atatürk Kültür Merkezi’nde büyük bir coşkuyla gerçekleştirildi. İzmir İl Başkanımız Aydın ŞENGÜL, İzmir Milletvekillerimiz Kerem Ali SÜREKLİ, Nükhet HOTAR ve Necip KALKAN, ile çok sayıda partilimiz katıldı.
  Türkçe
 • Karaburun 6. Olağan İlçe Kongresi Gerçekleştirildi

  AK PARTİ Karaburun 6. Olağan İlçe kongremiz 4 Nisan’da Karaburun Halk Eğitim Merkezi Konferans salonunda büyük bir coşkuyla gerçekleştirildi. AK PARTİ İzmir İl Başkanımız Aydın ŞENGÜL, eski ilçe başkanlarımız ve çok sayıda partili katılım gösterdi.
  Türkçe
 • Milliyetçi Hareket Partisi İzmir İl Başkanı Necat Karataş, Aydın Şengül’ü makamında ziyaret etti

  Milliyetçi Hareket Partisi İzmir İl Başkanı Necat Karataş, AK Parti İzmir İl Başkanı Aydın Şengül’ü makamında ziyaret etti. Cumhur ittifakına ilişkin açıklamalarda bulunan Şengül, “Devlet ve Millet olarak istiklal ve istikbal mücadelesi verdiğimiz bu dönemde ayrılığa değil birliğe ihtiyacımız var. Ayrılıkta azap, birlikte rahmet vardır. AK Parti ile MHP arasındaki ittifak, bir kardeşlik ittifakıdır. Bu ittifak, bir dava ittifakıdır. Büyük Türkiye'yi oluşturma ittifakıdır” diye konuştu.
  Türkçe
 • Buca 6. Olağan İlçe Kongresi Gerçekleştirildi

  Genel Başkan Yardımcımız İzmir Milletvekili Ham Dağ ve diğer İzmir Milletvekillerimiz ile birlikte İl Başkanımız Aydın Şengül’ün katılımlarıyla Buca 5. Olağan İlçe kongresi gerçekleştirildi.
  Türkçe